Znaleziono 0 artykułów
27.11.2023

„Day in, day out”: Sportowa kolekcja marki Uniq Sport

27.11.2023
Ubrania sportowe i sprzęt do walki marki UNIQ SPORT (Fot. Materiały prasowe)

Założyciele marki UNIQ  SPORT wiedzą, że na ringu liczy się wygoda. Dlatego w kolekcji „Day in, day out” znajdziemy minimalistyczne ubrania uszyte z najwyższej jakości materiałów takich, jak skóra, wełna, bawełna i poliamidy. W ofercie pojawiły się kurtki, bluzy, spodenki, t-shirty oraz sprzęt bokserski.

Radek i Kamil Paczuski to aktywni trenerzy i zawodnicy, którzy na własnej skórze odczuli, jak ważna jest jakość ubrań i sprzętu do walki. Z miłości do sportu postanowili założyć markę UNIQ SPORT, w której minimalistyczny design zestawili z zaawansowaną technologią.

Ubrania sportowe i sprzęt do walki marki UNIQ SPORT (Fot. Materiały prasowe)

W kolekcji UNIQ SPORT znajdziemy wszystko, co niezbędne amatorom sztuk walki

W ofercie brandu wybierać można spośród wełnianych kurtek uszytych z portugalskiej bawełny bluz, dopasowanych spodenek, czy wysokiej jakości t-shirtów. Nie mogło również zabraknąć ubrań treningowych i sprzętu bokserskiego. Kolekcja UNIQ SPORT udowadnia, że nawet wybór rękawic może być modowym doświadczeniem.

Dzięki stonowanej, spójnej kolorystyce elementy kolekcji UNIQ SPORT można ze sobą łączyć. Twórcy marki postawili również na inkluzywność, tworząc projekty dla każdego kształtu i rozmiaru ciała.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Premiery
  3. „Day in, day out”: Sportowa kolekcja marki Uniq Sport
Proszę czekać..
Zamknij