Znaleziono 0 artykułów
29.05.2023

„Vogue Polska” rusza z podcastami na żywo

29.05.2023

Zasiadając na pluszowych kanapach jednej z sal kina KinoGram w warszawskiej Fabryce Norblina, nasi czytelnicy będą mogli uczestniczyć w rozmowie, która zwykle odbywa się za zamkniętymi drzwiami studia. Z truflowym popcornem i nowym wydaniem „Vogue Polska” w dłoni posłuchają rozmowy Karoliny Sobańskiej z Aretą Szpurą.

Prowadząca wydarzenie Karolina Sobańska od 2018 roku prowadzi popularny podcast o świadomym życiu i celebracji codzienności. Od 10 lat rozwija osobistą markę, już jako licealistka zaczęła eksperymentować z YouTubem, który stał się dla niej platformą komunikacji, miejscem dzielenia się zainteresowaniami – od psychologii przez codzienne rytuały po świadomą konsumpcję. Podbija internetowy świat jako influencerka i dziennikarka opowiadająca razem z zaproszonymi ekspertkami i ekspertami o uważnym życiu oraz dbaniu o dobrostan swój i planety. Tysiące odbiorców doceniają jej autentyczność oraz potrzebę sięgania poza powierzchowne trend i pasję w poszukiwaniu tego, co może dać nam wewnętrzny spokój w niespokojnych czasach.

Specjalnie dla nas Sobańska stworzyła podcast „Szafiarki”. Będzie szukać odpowiedzi na pytanie, gdzie są dzisiaj pionierki polskiej blogosfery. Wraz z bohaterkami przyjrzy się, jak rozwinęły się ich kariery. Porozmawia z nimi też o ich życiowej filozofii, własnych markach, ekologii, inspiracjach, karierze i zdrowiu psychicznym.

Areta Szpura gościnią podcastu „Szafiarki”

W majowym programie, który nagrywamy na żywo w KinoGramie, Karolina gościć będzie Aretę Szpurę, która modową karierę porzuciła na rzecz bycia aktywistką ekologiczną i społeczną. Ma niewiele ponad trzydzieści lat, a za sobą wiele różnych życiowych wcieleń. Pracować zaczęła jako nastolatka – prowadziła bloga, była fotografką na imprezach, czy asystentką stylistów, prowadziła też kanały społecznościowe modowych firm. Mając 20 lat założyła wraz z Karoliną Słotą głośną streetwearową markę Local Heroes, której bluzy i T-shirty nosili Justin Bieber i Cara Delevigne. W 2017 roku Areta odeszła z marki i z właściwą sobie pasją zajęła się tym, co uznała za najważniejsze dla współczesnego świata – walką o zrównoważony, nastawiony na ochronę naturalnych zasobów i klimatu model życia i produkcji, także w branży mody. Propagatorka ruchu less waste, współautorka (z recyklingowo-artystycznego projektu odzieżowego Surplus (z Magdą Buczek, Emilią Obrzut i Zuzą Krajewską), inicjatorka akcji społecznej „Tu pijesz bez słomki” i autorka książki „Jak uratować świat? Czyli co dobrego możesz zrobić dla planety”. Swoimi doświadczeniami podzieli się z publicznością podczas kameralnego spotkania.

„Vogue Polska” zaprasza na nagrania podcastu na żywo

Czerwcowy podcast live będzie pierwszą z czterech planowanych przez „Vogue Polska” rozmów, do których zaproszona zostanie publiczność.

Premierowy podcast live „Vogue Polska”: 15.06.2023, godz 18:00, KinoGram w warszawskiej Fabryce Norblina. Prowadząca: Karolina Sobańska, gościni: Areta Szpura. Cena biletu 25 zł (w cenie jest udział w podcaście live, popcorn truflowy i nowe wydanie „Vogue Polska”).

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij