Znaleziono 0 artykułów
30.04.2021

Wielki powrót Oklamodów Manolo Blahnika

30.04.2021
Fot. MEGA Agency

Jennifer Lopez i Beyoncé nosiły je w 2002 roku, teraz Kim Kardashian przywraca im blask. Wyciągając z szafy parę botków Oklamod Manolo Blahnika inspirowanych timberlandami, powraca do kolekcji swoich ulubionych modeli z przeszłości.

Pod koniec marca Kim Kardashian wpadła na kolację do przyjaciół w Hollywood. Na tę okazję założyła pamiątkę z początków lat 2000.

 

Zamiast charakterystycznych dla siebie neutralnych projektów szkarłatne spodnie w stylu cropped zestawiła z krótkim swetrem z dzianiny. A do tego inspirowane timberlandami botki Manolo Blahnika Oklamod. Co więcej, nie było to znalezisko vintage, ale oryginalna pamiątka Kardashian z tego okresu. – Kim od lat ma w swojej szafie Manolosy – mówi Veneda Carter, stylistka gwiazdy, w rozmowie z „Vogiem”.

W 2002 roku buty Oklamod Manolo Blahnika pojawiły się w teledyskach „’03 Bonnie & Clyde” Beyoncé i „Jenny From The Block” Jennifer Lopez. W 2016 roku projektant połączył siły z Rihanną, aby oddać cześć J.Lo butami „Fallon”.

Fot. Getty Images

Stylistka Kim sama nosi timberlandy. – Mam 12 par, ale nie znalazłam jeszcze Oklamodów w moim rozmiarze i dobrym stanie – mówi Carter. Jej rada dla każdego, kto na nie poluje? – Rzadkie projekty vintage kupuję na eBayu.

Czy timberlandy będą ulubionymi butami Kim? – Być może – dodaje z uśmiechem.

Julia Hobbs
Proszę czekać..
Zamknij