Znaleziono 0 artykułów
13.01.2020

W tym tygodniu w aplikacji „Vogue Polska”

13.01.2020
(Fot. Materiały prasowe, kolaż Agata Wojtczak)

Nie zapomnijcie zaktualizować swojej aplikacji „Vogue Polska”! Dzięki temu nawet jeśli nie macie wykupionej prenumeraty, będziecie mogli posłuchać skróconej wersji podcastów, które przygotowujemy wspólnie ze Storytel.

W tym tygodniu, jak zawsze, pojawią się u nas nowe materiały premium, fragmenty książek, selekcje produktów dnia i teksty z zagranicznych edycji magazynu, w tym ekskluzywny wywiad z Charlize Theron. 
 
W zakładce lookbook premierowo obejrzycie walentynkową kolekcję YES – wirtualna pinezka przeniesie was do sklepu online polskiej marki, gdzie będzie można zamówić kolekcję z motywem serc projektu Magdy Dąbrowskiej. Obejrzeć i kupić będzie można również kolekcję przygotowaną przez DSquared2 specjalnie dla domu handlowego Vitkac. Nadal działa też kod rabatowy -10% na kolekcję „Allure” marki Moye.
Kolekcja walentynkowa YES  (Fot. Materiały prasowe)

Travelicious – jedna z najbardziej rozpoznawalnych blogerek piszących o podróżach – przygotowała dla nas kolejny tekst. Tym razem dowiecie się, jakie hotele mają najlepsze bary i restauracje na dachach.

(Fot. Travelicious)

Co nowego w cyklu „Sekrety urody”? O swoich ulubionych kosmetykach i rytuałach pielęgnacyjnych opowiedziała nam modelka Julia Borawska. Pod koniec tygodnia pojawi się także kwestionariusz wypełniony przez Sandrę Sandor, założycielkę pożądanej marki Nanushka. 

(Fot. Getty Images)

Czeka na was także nowy raport street style, a w nim nasza selekcja najmodniejszych garniturów. 

Warto zajrzeć też do zakładki „Konkursy”. Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na dowolny seans „Deerskin” w kinie Muranów, a także bilety na spektakl „O kotach” Charlesa Bukowskiego w reżyserii Tomasza Cyza w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Kadr z filmu Deerskin  (Fot. East News)

Dodatkowo w aplikacji możecie przeczytać fragment książki „Cool po koreańsku. Narodziny fenomenu” autorstwa Euny Hong, która jako dziecko przeprowadziła się ze Stanów do dzielnicy Gangnam w Seulu. 

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji mobilnej „Vogue Polska” w swoim telefonie, pobierzcie ją w App Store albo w sklepie Google Play.
Agata Wojtczak
Proszę czekać..
Zamknij