Znaleziono 0 artykułów
07.02.2024

Kolekcjonerskie walizki MoonSwatch Moonshine Gold trafią na aukcję Omegi

07.02.2024
Fot. Materiały prasowe

W połowie lutego OMEGA wystawi jedenaście walizek MoonSwatch Moonshine Gold na aukcji w Sotheby’s. Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie organizacji Orbis International, która działa na rzecz zapobieganiu chorobom prowadzącym do utraty wzroku.

Każda z walizek zawiera całą serię jedenastu zegarków OMEGA x Swatch „Mission to Moonshine Gold”. Po raz pierwszy te unikatowe modele będą sprzedawane razem w zestawie i w kolekcjonerskiej walizce. To wyjątkowa okazja dla fanów marki. Przed rozpoczęciem akcji, trwającej od 12 do 24 lutego, walizki zostaną zaprezentowane w 11 butikach OMEGI na całym świecie. Wśród prestiżowych lokalizacji znalazły się takie miejsca, jak Zurych, Tokio, Bangkok, Singapur, Hongkong, Pekin, Nowy Jork, Londyn, Mediolan, Paryż i Sydney. 

Aukcja OMEGI na szczytny cel

Cały zysk z aukcji zostanie przekazany wieloletniemu partnerowi marki OMEGA, organizacji Orbis International, dzięki której wiele dzieci po raz pierwszy może zobaczyć świat na własne oczy. Organizacja zapewnia opiekę okulistyczną milionom pacjentów oraz prowadzi szkolenia z zakresu okulistyki dla personelu medycznego w odległych zakątkach świata. OMEGA konsekwentnie wspiera działania Orbis od 2011 roku. 

Fot. Materiały prasowe

Unikatowa kolekcja zegarków 

Oryginalna kolekcja MoonSwatch by OMEGA x Swatch miała premierę w marcu 2022 roku. Jedenaście modeli stworzonych z rewolucyjnego materiału BIOCERAMIC przyciągało spojrzenia kolorystycznymi inspiracjami kosmosem i planetami oraz wzornictwem nawiązującym do legendarnego wzoru OMEGI Speedmaster.

W kolejnych miesiącach kolekcja pojawiła się w wersji „Mission to Moonshine Gold”. Sekundnik jedenastu zegarków powleczono 18-karatowym złotem Moonshine™.

Każdy sekundnik charakteryzuje specjalnym wykończeniem, nawiązującym np. do Truskawkowego Księżyca w lipcu, Kwiatowego Księżyca w maju.

Unikatowe są również walizki. Zawierają złoty monokl z logo OMEGA x Swatch, ozdobiono je także grawerunkiem z trzyliterowym kodem lotniczym odpowiadającym miastu, w którym walizka była prezentowana gościom butiku (np. HKG dla Hongkongu). Ten sam kod wygrawerowano na boku wszystkich zegarków w walizce z danego miasta.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Kolekcjonerskie walizki MoonSwatch Moonshine Gold trafią na aukcję Omegi
Proszę czekać..
Zamknij