Znaleziono 0 artykułów
03.04.2024

Wielki horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na kwiecień 2024 roku

03.04.2024
Wielki horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na styczeń 2024 roku (Il. Tomasz Opaliński)

Które znaki zodiaku przeniosą się w kwietniu z miłosnej ławki rezerwowych do centrum gry, by zawalczyć o swoje uczucia? Co przyniesie retrogradacja Merkurego? Kto będzie musiał najpierw pokochać siebie samego, by móc otworzyć serce na innych? I czy początek wiosny okaże się najbardziej uczuciowym okresem w roku? Przedstawiamy horoskop partnerski na kwiecień 2024 roku.

Kiedy możemy się spodziewać wielkiej miłości?

Przy każdym znaku podaję daty pobytu w nim Księżyca, głównego sprawcy naszych uczuciowych perypetii. Jest to czas personalnego nowiu, kiedy mamy szczególną łatwość rozumienia emocji i w bardziej harmonijny sposób komunikujemy je światu. Jest to też dobry moment na kalibrację priorytetów tak, by lepiej rezonowały z naszymi prawdziwymi potrzebami.

Baran: Nowy ty

Księżyc w Baranie: 7-8 kwietnia 

Po marcu spędzonym na miłosnej ławce rezerwowych nadchodzi czas, by wkroczyć do gry. Kwiecień zapowiada się emocjonująco nie tylko ze względu na twoje urodziny. Przez prawie cały miesiąc Wenus, planeta, która zarządza życiem towarzyskim i uczuciowym, odwiedza twój znak, błogosławiąc twojej charyzmie, wdziękowi i powodzeniu. 6 kwietnia zainauguruje spacer przez konstelację Barana sekstylem do Plutona, co może wzmocnić przelotną obsesję na punkcie osoby z kręgu przyjaciół lub kogoś, kogo już wcześniej stawiałeś sobie za wzór. Dwa dni później, 8 kwietnia, czeka nas tkliwe zaćmienie Słońca pod twoim patronatem, zabarwione ścisłym aspektem do Chirona i retrogradującego Merkurego. Będzie to początek procesu kojenia minionych bólów, których echo psuje ci zdolność do szczerego, odważnego dialogu na poziomie emocji. Merkury na wstecznym biegu może odezwać się pod postacią wiadomości od byłych i zaprzeszłych lub zalewać falami wspomnień. Nie ulegaj impulsom, jeśli mają doprowadzić do sytuacji, o których wstyd będzie opowiadać. Jeżeli zaś jesteś w stałym związku, oczekuj przełomu i pamiętaj, że zaćmienia służą zbliżeniu nas do naszej esencji. Pamiętaj też, że mając po swojej stronie słodką Wenus, masz też wszelkie prawo oczekiwać, że to, co dobre i upiększające życie, samo pojawi się u twoich stóp. Na ostatnim zakręcie miesiąca, 24 kwietnia, pełnia w Skorpionie ustawi się w trudnym aspekcie do Plutona i przypomni o głębi uczuć, na jakie cię stać i podpowie, jak ta zdolność przeżywania plasuje cię nie tylko w związkach, lecz także na drodze ku spełnieniu marzeń.

Byk: W oczekiwaniu na akcję

Księżyc w Byku: 9-10 kwietnia

Im bliżej twoich urodzin, tym prostsza i bliższa będzie ci miłość. Tymczasem przez cały niemal kwiecień twoja patronka Wenus oddawać się będzie relaksowi w sektorze tajemnic, zakończeń i odpoczynku w towarzystwie Słońca, Chirona oraz retrogradującego Merkurego. Oznacza to przeniesienie do sfery prywatności. I o ile nie zabraknie ci towarzyskiej werwy dzięki Marsowi w Rybach, o tyle co innego rządzić będzie twoim sercem i głową. Niewykluczone, że spędzisz miesiąc, prostując omyłki w celu zacieśnienia więzów, może wyrażając kreatywnie uczucia lub pozostawiając je w sferze marzeń. 8 kwietnia zaćmienie w koniunkcji do Chirona wydobędzie z otchłani wszystkie potencjalne źródła dram i pomoże oczyścić teren pod przyszłe dobro. Zaćmienia na osi Baran-Waga, takie jak dwa minione, mają za zadanie uleczenie twojej relacji z sobą samym, z tym, co pragmatyczne i wzniosłe, byś na koniec tego procesu mógł zaistnieć jako swój własny sprzymierzeniec. Kiedy Słońce wejdzie do twojego znaku, życie nabierze rumieńców. 21 kwietnia Jowisz spotka się u ciebie oko w oko z Uranem, twoja osobista Wenus zaś twarzą w twarz z Chironem. Trzy dni później wydarzająca się w sektorze miłości i związków pełnia spojrzy z ukosa na Plutona. Zakreśl w dzienniczku tydzień około tych dat, bo wszystko, co wydarzy się w tym okienku, będzie wybrzmiewać jeszcze bardzo długo. Spotkanie olbrzymów Jowisza i Urana uwolni cię od uprzedzeń na swój własny temat i zainauguruje ponad dekadę dynamicznych zmian w sferze ciała, wizerunku i charyzmy. Wenus i Chiron obdarują cię miłosierdziem, gdy pełnia uciszać będzie wiszący jak miecz Damoklesa zgrzyt między życiem uczuciowym a zawodowym.

Bliźnięta: Poprawki w tekście

Księżyc w Bliźniętach: 11-12 kwietnia

Najważniejszym tranzytem kwietnia będzie dla ciebie retrogradacja Merkurego. Nie żeby poza tym we wszechświecie panowała cisza. Merkury jest po prostu twoją planetą patronacką i jeśli szaleje, szalejesz troszkę i ty. Od 2 do 25 kwietnia będziesz przeżywać powtórkę z rozrywki, najpewniej próbując zrozumieć i polepszyć relacje w grupie przyjaciół czy współpracowników. Wenus, kręcąca się po okolicy, może, choć nie musi, uczynić cię bardziej wrażliwym na wdzięki kogoś od dawna ci znanego. Może też sprawić, że ty sam zaczniesz zdawać się otoczeniu wdzięczniejszym, co bez wątpienia będzie atutem w walce o poprawę towarzyskich notowań. Jowisz, symbolizujący dla Bliźniąt osobę partnerską, przebywa obecnie w twoim sektorze cienia, tajemnic i zakończeń. Niewykluczone więc, że twoje serce jest w rękach osoby duchowo nieobecnej, pogrążonej w melancholii lub wysyłającej sprzeczne sygnały. Jeśli to twój przypadek, korzystając z usprawniającego komunikację położenia Wenus i oczyszczającej siły zaćmienia Słońca 8 kwietnia, możesz podjąć ryzyko zmiany statusu i rozpuszczenia wici w internecie. Druga data, sprzyjająca porozumieniu, to 19 kwietnia. Słońce przejdzie wtedy do Byka, gdzie przebywa Jowisz, a Wenus utworzy koniunkcję z Merkurym, co ułatwi nazywanie nienazywalnego. Musisz się jednak liczyć z tym, że jeszcze przez chwilę marzenia i przyjaźnie, nie miłość, będą grać pierwsze skrzypce w tej orkiestrze.

Rak: Liczy się sukces 

Księżyc w Raku: 13-15 kwietnia 

Wiosna, drzewa mirabelek eksplodują kwiatami, topiąc ulice w zapachu słodyczy. To idealny moment, by myśleć o karierze! Co poradzić, widać tak działa na ciebie śpiew ptaków i energia przesycająca atmosferę. Nie szukasz nowych perspektyw w miłości, szukasz możliwości rozwoju, przypominasz sobie dawne zawodowe plany, a jeśli czujesz drgnienie serca, to tylko w towarzystwie osób ambitnych i o szerokich horyzontach. Niewykluczone, że sam roztaczasz nad sobą nimb osoby sukcesu. Kwiecień spędź na pogoni za sławą – jedynie dwie daty wskazują na pozaprofesjonalne sentymenty: 6 kwietnia Wenus utworzy sekstyl z Plutonem, który na 20 lat zatrzymał się w twoim sektorze intymności. Kto wie, może zapałasz namiętnością do rywala z pracy? Może zaimponuje ci czyjeś CV? Jest to jednak tranzyt przelotny i prawdopodobnie nim cokolwiek się rozwinie, ty już będziesz za zakrętem. Kolejny dzień, którego tematem jest miłość, to 24 kwietnia, czyli dzień pełni w Skorpionie, znaku patronującym twojej radości życia, romansom i przygodom. Jest to też wigilia końca retrogradacji Merkurego. Spodziewaj się punktu kulminacyjnego jakiejś gorącej znajomości, może końca negocjacji dotyczących liczby planowanych dzieci lub ujawnienia dynamiki sił w układzie zdającym się dotychczas samą frajdą. Moment wcześniej, 21 kwietnia, Wenus spotka się z Chironem, a Jowisz z Uranem, uzdrawiając twoją relację z własnymi ambicjami, marzeniami i grupą osób towarzyszących twojemu rozwojowi. Kocioł ten jest wstępem do nowego rozdziału w twoim życiu. Tymczasem odbieraj telefony i nie goń za Amorem – sam się w końcu zgłosi.

Lew: Badanie rzeczywistości

Księżyc w Lwie: 16-17 kwietnia

Życie towarzyskie i uczuciowe ma za zadanie uczynić codzienność lżejszą, a przygody weselszymi. W tym miesiącu inną zdają się mieć dla ciebie lekcję gwiazdy. Większość planet i planetarnych wydarzeń rozgrywać się będzie w sektorze wyższych wartości i duchowego rozwoju oraz poszerzania horyzontów. Nie bierz tego za złą monetę. 3 kwietnia Wenus, planeta miłosnych uniesień, utworzy koniunkcję do marzycielskiego Neptuna, trzy dni później utworzy sekstyl do potężnego Plutona, zapewniając emocjonujące i romantyczne wejście w ten miesiąc intelektualnych poczynań. Będzie to moment na poddanie się odurzeniu, dobrowolne zamydlenie oczu w aurze ezoterycznego erotyzmu. Dalej już tylko wyższe wartości! Bardziej uparte Lwy mogą szukać szczęścia na uczelni lub w trakcie dalekich podróży. Te, które są uparte i w związku, w podobnych okolicznościach mogą wzbogacić wspólną codzienność o połączenie na głębszym poziomie. Zaćmienie Słońca 8 kwietnia okaże się dniem, w którym dzięki współczująco-oczyszczającemu wpływowi Chirona otworzysz oczy na niedostępną dla ciebie dotychczas wiedzę. I – być może – zaczniesz żyć dla wyższych celów. Jest coś w kwietniowych tranzytach, co każe mi dopisać dla ciebie opowieść o uogólnionym braniu się w garść. Może to ostatni warunek do spełnienia przed wejściem w stan gotowości do budowania życia z drugą osobą? Retrogradacja Merkurego może zaowocować powrotem dawnych idei, ale też nawiązaniem na nowo znajomości przerwanych przez brak wspólnych tematów. 19 kwietnia Merkury i Wenus spotkają się na krótką chwilę. Jeśli musisz zaplanować rozmowę, zaplanuj ją na ten właśnie dzień. Bądź też otwarty na przypadkowe intelektualne dyskusje – powinny być owocne i rozkoszne.

Panna: Światło w tunelu

Księżyc w Pannie: 18-20 kwietnia

Po okresie przedwiośnia meteorologicznego i uczuciowego, kiedy to Wenus ponuro „tańcowała” z Saturnem w twoim sektorze poważnych związków, kwiecień powinien być przełomowy. Nim akcent padnie na piastujący u ciebie funkcje erotyczno-finansowe znak Barana, pozwól sobie na oniryczne zakończenie wenusjańskiego tranzytu przez Ryby i 3 kwietnia daj się oczarować koniunkcji z Neptunem. Niekoniecznie przywiązuj się do wyobrażeń, jakie utworzysz wtedy w sercu. Neptun to miraże, ale zazwyczaj bardzo piękne. Zaćmienie Słońca w Baranie, 8 kwietnia, odbywające się w sąsiedztwie Chirona, planetoidy ewolucji przez emocjonalne wyzwania, postawi cię w obliczu własnego cienia i będzie to spotkanie pełne czułości. Baran patronuje w twoim kosmogramie zstępowaniu pod powierzchnię, przenikaniu uczuć, ciał, budżetów. Po dokonaniu niezbędnego oczyszczenia poczujesz, że jesteś lekki i bez winy. Merkury retrogradujący już od tygodnia najpewniej wyciągnie zaniedbane tematy! Wszystko na twoją korzyść. Dla Panien w stanie wolnym może to okazać się początkiem prawdziwej transformacji i w dalszej perspektywie kamieniem milowym. Dla Panien w związkach bez wątpienia będzie to próba sił, odwagi i gotowości. Wojowniczy Mars, nadal wędrujący przez strefę związkową, będzie domagać się akcji. Uważaj, by, zamiast brać sprawy we własne ręce, nie wdawać się w konflikty, a zamiast okazywać namiętności, nie wydać się nabuzowanym. Komunikacja jest tu kluczem. Po 19 kwietnia, kiedy Słońce przejdzie do Byka, siostrzanego znaku ziemskiego, wszystko zacznie się stabilizować, a reszta mgły rozwieje się, gdy twój opiekun, Merkury, wróci na właściwy tor niespełna tydzień później.

Waga: Miłość, miłość i jeszcze raz miłość

Księżyc w Wadze: 21-22 kwietnia

Kwiecień będzie synonimem miłości. Twoją sferę zaangażowanych relacji rozświetlają Wenus, Słońce, Merkury, Chiron i księżycowy węzeł północny. Miłość, energia, analiza, oczyszczenie, przeznaczenie. Cóż to za zestaw! Dla Wag pozostających w związku będzie to czas kolejnego kwantowego skoku rozumienia swojej roli w życiu drugiej osoby. Dla Wag samotnych i szukających – okazja, by dostrzec błędy poznawcze i odbyć rachunek sumienia. Wenus, twoja osobista patronka, a oprócz tego planeta piękna, pieniędzy i oczywiście miłości, między 5 a 29 kwietnia zadomowi się w sektorze związków, 6 kwietnia utworzy sekstyl do Plutona (elektryzujące, spotkanie, przygoda przyprawiająca o dreszcze), 17 kwietnia koniunkcję z węzłem północnym (zrozumienie swojego przeznaczenia w miłości), 19 z Merkurym (słodka wymiana zdań), a 21 z Chironem (uleczenie związkowej rany). Sekwencja może być odczytana następująco: ekscytujący incydent, epifania, komunikacja, oczyszczenie. Nie wspomniałam jeszcze o zaćmieniu Słońca 8 kwietnia, a już tyle się wydarzyło! Dość, że da ono początek relacyjnym przewrotom i cokolwiek się nie wydarzy, pamiętaj, dzieje się to na twoją korzyść i licz na empatię, tak ludzką, jak kosmiczną. Merkury w ruchu wstecznym może przypominać ci o dawnych miłościach lub krzywdach. Obserwuj jego działanie, ale swoje działania odłóż na maj. Wagi w związkach niech obserwują i wspierają swoich partnerów, najpewniej przechodzą przez własny proces uzdrawiania.

Skorpion: Wszystko przed tobą

Księżyc w Skorpionie: 23-25 kwietnia

Zacznę od końca. 21 kwietnia będzie mieć miejsce niesłychane zdarzenie kosmiczne, koniunkcja Jowisza i Urana w Byku, czyli twoim sektorze oficjalnych związków, małżeństw, współpracy i wrogów. Jowisz przebywa tam już od roku i posiedzi prawie do końca maja, wzbogacając tę sferę życia o sprzyjające zrządzenia losu i niespodziewane szansy. Uran drepce przez gwiazdozbiór Byka wolniej, od maja 2018 r., mieszając trochę swoim anarchistycznym paluchem. W tym miesiącu po raz ostatni – i najprawdopodobniej pierwszy – w twoim życiu spotkają się, by ukręcić rewolucję w sprawach serca. 21 rozpocznie się dla ciebie nowy, trwający przeszło dekadę, cykl przemian i zwrotów akcji na gruncie miłosno-związkowym. W obliczu takiej petardy inne kwietniowe tranzyty zdają się kapiszonem. Wenus do końca miesiąca wizytować będzie strefę pragmatycznej codzienności: miłość możesz spotkać w poczekalni u lekarza, w pracy, choć lepiej skupić się na swoim własnym dobrostanie i podstawach dbania o urodę. Merkury retrogradujący od 2 do 25 kwietnia nie pozwoli zapomnieć o detalach przeszłych zaniedbań, pilnując, by nigdy już się nie powtórzyły. Więcej emocji czeka cię po 19 kwietnia, kiedy Słońce wejdzie wreszcie do patronującego miłości znaku Byka i 24 kwietnia utworzy twoją urodzinową opozycję z Księżycem, czyli pełnię w Skorpionie, nieco groźną przez wpływ skorpionowego patrona, Plutona. Będziesz zmuszony pożegnać niepoważną część siebie, być może tę, która błazenadą oddziela cię od prawdziwej bliskości. Fuksa w miłości oczekuj w maju.

Strzelec: Niech żyje bal

Księżyc w Strzelcu: 26-27 kwietnia

Przyjemności? Zasługujesz na nie! Kwiecień, jeśli mu pozwolisz, będzie miesiącem zabawy, przygód, tworzenia. Przypomni ci o niezbywalnym prawie do radości z życia, choć po drodze, przez wpływ Chirona, zmierzyć się będziesz musiał z jakiegoś rodzaju nieprzyjemnościami. Wenus, planeta miłości, piękna, bogactwa i sztuki, do końca miesiąca podróżować będzie wraz ze Słońcem i Merkurym przez twój sektor romansów i twórczości (a także ich owoców). Nie marnuj więc czasu na zgadywanki i siedzenie w domu. Ruszaj w teren, twojemu czarowi nie oprze się nikt. Możliwe staną się kreatywne współprace, prostsze wyznania, głębsze będą doświadczenia. W maju, a nawet wcześniej, bo od 19 kwietnia, nastrój opadnie, kiedy Słońce całą energię zużyje, by wspierać błahą codzienność, zdrowie i pracę zarobkową. Łap więc, ile możesz! 8 kwietnia będzie miał miejsce nów w Baranie, z pełnym zaćmieniem Słońca, w bezpośrednim sąsiedztwie Chirona, planetoidy transcendencji przez cierpienie. Kiedy wspominałam wcześniej o możliwych przykrościach, to właśnie zdarzenie miałam na myśli. Zaćmienie zresetuje twoje pojmowanie radości i oczyści ranę przeszkadzającą ci dotychczas w swobodnej ekspresji pragnień i kreatywnych impulsów. Może oznaczać wieści dotyczące dzieci, ciąży, projektów, może wyciągnąć z otchłani zapomnienia niegdysiejszych kochanków, może rozwijać się powoli przez kilka nadchodzących miesięcy. Cokolwiek by się nie działo, pamiętaj: po pierwsze, wszechświat działa na twoją korzyść. Po drugie, zabawa jest najważniejsza. 21 kwietnia twój patron Jowisz utworzy ścisłą koniunkcję z Uranem w Byku, co będzie zdarzeniem epokowym, ale nietyczącym spraw serca. Niemniej jednak zapisz tę datę, bo zainauguruje ona w twoim życiu rewolucję zdrowotną i funkcjonalną. A to może ułatwi ci budowanie trwałych więzi z wartościowymi ludźmi. W zdrowym ciele zdrowy duch, a takiego wszyscy przecież lubimy najbardziej.

Koziorożec: Własne królestwo

Księżyc w Koziorożcu: 28-29 kwietnia

Cała twoja uwaga, aż do końca sezonu Barana, skupiona będzie na drobnych sprawach domowych. Wenus i Merkury połączą w nieco chaotyczny sposób siły, by wesprzeć twoje domatorskie, prorodzinne sentymenty. Od 5 kwietnia, dzięki wcześniej wspomnianym planetarnym wisusom, aż do końca miesiąca, z większą niż zazwyczaj łatwością przyjdzie ci dekorowanie mieszkań, rozwiązywanie starych konfliktów, a nawet obrót nieruchomościami. Wenus obdarza każdego, kto ma odwagę nazwać się estetą, i nasyca słodyczą relacje rodzinne. 8 kwietnia będzie mieć miejsce drugie tegoroczne zaćmienie, kolejny krok w ewolucji pojmowania własnego udziału w rodowej dynamice. Zaćmienia usuwają wszystko, co zbędne, kończą bez odwrotu i zaczynają bez pardonu. To kwietniowe utworzy ścisłą koniunkcję do Chirona, planetoidy uczącej we własnych ranach dostrzegać dary. Spodziewaj się wydobycia na światło dzienne bolesnej tajemnicy, która dzięki uznaniu swojej wagi przestanie szkodzić, a zacznie służyć. Może to objawić się jako kontakt ze strony byłego męża, może być to problem z żeńską linią drzewa genealogicznego, wstydliwe zaniedbanie większego kalibru. Pamiętaj: nie naruszy ono miru domowego ani twojej dobrej passy, wręcz przeciwnie! Uwolni z kleszczy poczucia winy. Więcej miłosnych przygód czeka cię na pewno w maju, gdy Słońce rozświetli twój sektor romansów i innych przyjemności, biorąc sobie do towarzystwa ulubienicę wszystkich, Wenus. Zanim to jednak nastąpi, przygotuj się jeszcze na wielką koniunkcję Jowisza z Uranem w Byku, patronie radości życia, 21 kwietnia! Będzie to kosmiczne zdarzenie wysokiej rangi, którego efekty w pełnej mierze rozwijać się będą jak czerwony dywan latami, a dotyczyć będą odkrywania nowych źródeł życiowych przyjemności, rozkoszy i inspiracji.

Wodnik: Pogaduszki

Księżyc w Wodniku: 3-4 i 30 kwietnia

Zazwyczaj, zgodnie z tradycją, odżegnuje od czci i wiary pomysły, by w trakcie retrogradacji Merkurego ulegać pokusie nawiązania kontaktu z byłym partnerem. Nie tym razem, nie w twoim przypadku. Wsteczny spacer Merkurego przez twój sektor komunikacji, minięcie po drodze, 15 kwietnia, Chirona, planetoidy oczyszczenia przez litość i trwogę, ma szansę przynieść zaskakujące rezultaty. Poza tym nic nie wskazuje na to, by miały cię czekać teraz miłosne przygody. Lepiej skoncentrować energię zgodnie z podpowiedzią wszechświata na autoreklamie i drobnej przedsiębiorczości. Jeżeli jednak bardzo ci zależy, flirtuj albo w najbliższym sąsiedztwie i towarzystwie, albo korespondencyjnie. Wenus zadba o wdzięk komponowanych przez ciebie zdań, choć niekoniecznie o ich trafność. Wszak retrogradujący Merkury jest retrogradującym Merkurym. Zaćmienie Słońca 8 kwietnia w koniunkcji z Chironem szykuje lekcję wrażliwości i uzmysłowi ci różnicę między informacją a wiedzą, wiedzą a mądrością, rozmową a plotką oraz tym, jak to wszystko kształtuje relacje, w których przebywasz. Sam widzisz, mało tu romantyzmu, niemniej jednak przyjaźń i znajomości czysto przelotne też pełnią istotną funkcję w naszym życiu. Wydarzająca się 24 kwietnia pełnia w Skorpionie zazgrzyta z twoim nowym lokatorem, Plutonem. Osiągnie wtedy swój punkt kulminacyjny jakaś prywatna narracja, którą tworzysz naokoło kariery i wizerunku. Podkreślam to zdarzenie, by namówić cię do zadbania o sieć kontaktów wtedy, kiedy planety sprzyjają, o czym wspomniałam na początku tego horoskopu. Tymczasem miłość i cała reszta to pieśń przyszłości.

Ryby: Po złoto

Księżyc w Rybach: 5-7 kwietnia

Twoja persona na najbliższy miesiąc to salonowy lew. Do końca kwietnia Mars przebywać będzie w twoim znaku i o ile nie jest to najbardziej fortunne dla niego położenie, to daje ci przewagę nad resztą zodiakalnego towarzystwa. Wenus ruszy z Ryb do Barana 5 kwietnia, dwa dni wcześniej wysyłając Neptunowi, jednemu z twoich patronów, pożegnalnego całusa. Będzie to dzień, w którym poczujesz kosmiczną wspólnotę w miłości, być może zupełnie zmyśloną – zapamiętaj jednak to uczucie, przyda się na czarną godzinę. Od tego momentu wejdziesz w tryb człowieka sukcesu, wspierany przez Słońce i Wenus z Merkurym w retrogradacji. Baran zarządza twoim sektorem pieniędzy i szerzej pojmowanych wartości, jeżeli więc masz ochotę, możesz z łatwością flirtować wśród możnych tego świata, dla frajdy, uczucia lub biznesu. 8 kwietnia będzie mieć miejsce zaćmienie Słońca, tworzące koniunkcję z Chironem, nauczycielem miłosierdzia. Jeżeli więc obawiasz się, że materializm zje twoją poetycką duszę, wystarczy, że dasz działać gwiazdom. Zaćmienie oczyści cię z niskich pobudek, uświadomi kompleksy i uprzedzenia, ale też otworzy przed tobą nowe finansowe perspektywy. A co w uczuciach? Żadnych nowości. Poza możliwą skłonnością do rzeczy pięknych i siłą wpływania na wpływowych, pierwszy wiosenny miesiąc nie wydaje się mieć dla ciebie wielkiego potencjału. Wydarzy się jednak coś bardzo, z kosmicznej perspektywy, ważnego, mianowicie koniunkcja Jowisza, twojego tradycyjnego patrona, z Uranem w Byku. Drugiej takiej w życiu nie uświadczysz. Zainauguruje ona przeszło dekadę transformacji na polu zdobywania i szerzenia wiedzy. Może to być początek kariery pisarskiej, może znikąd pojawi się okazja, by nagrać podcast, może zostaniesz ku swemu zaskoczeniu edukatorem? Detale zależą od pozycji planet w twoim prywatnym kosmogramie. Jestem dobrych myśli.

Pola Godot
Proszę czekać..
Zamknij