Znaleziono 0 artykułów
16.03.2020

Wojciech Mann zakłada konta w mediach społecznościowych

16.03.2020
Wojciech Mann (Fot. MIECZYSłAW WŁODARSKI/REPORTER)

11 marca, po tym jak Polskie Radio z dnia na dzień zwolniło Annę Gacek, Wojciech Mann postanowił zakończyć współpracę z radiową Trójką. Dziś dziennikarz powraca z oficjalnymi profilami w mediach społecznościowych i być może także kanałem na YouTube.

„To koniec pewnej epoki”, „Polskie radio już nigdy nie będzie takie samo” – tak odejście Wojciecha Manna komentowali słuchacze. Dziennikarz, który od 55 lat był związany ze stacją, prowadził w niej m.in. audycje „Manniak po ciemku” i „Piosenki bez granic”. Mann podjął taką decyzję po tym, jak zwolniono Annę Gacek, z którą wspólnie prowadził program „W tonacji Trójki”. W wideo nagranym wspólnie z radiową koleżanką Mann zapewnił słuchaczy o swoim pełnym poparciu dla Gacek: – Postanowiliśmy poczekać, aż ktoś położy kres destrukcji Polskiego Radia – powiedział.

Dziś Wojciech Mann powraca. Dziennikarz założył właśnie oficjalne profile na Facebooku i Instagramie, publikując krótką wiadomość o treści: „Dziękuję” i umieszczając piosenkę „Soul Dracula” grupy Hot Blood. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję

Post udostępniony przez Wojciech Mann (@wojciechmannofficial)

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Marcin Mann, syn i menadżer dziennikarza, podkreśla, że jego ojciec chce przede wszystkim być w stałym kontakcie ze słuchaczami. Niewykluczone także, że z czasem doczekamy się oficjalnego kanału Manna na YouTube. Propozycje podobno spływają nieustannie i jak podają Wirtulanemedia.pl, są wśród nich pomysły na własne internetowe radio.

Katarzyna Pietrewicz
  1. Ludzie
  2. Talenty
  3. Wojciech Mann zakłada konta w mediach społecznościowych
Proszę czekać..
Zamknij