Znaleziono 0 artykułów
12.10.2022
Artykuł partnerski

Premierowo na Vogue.pl: Niezwykła sesja L’Oréal Paris i Nudyess

12.10.2022
Weronika Madej (Fot. Mateusz Stankiewicz / Same Same)

Podkład, który dopasowuje się do każdego odcienia skóry, i sukienka idealna na każdą okazję.  L’Oréal Paris podjęło współpracę z polską marką Nudyess, by pokazać, że wszystkie „jesteśmy tego warte”. W specjalnej sesji z okazji premiery nowej wersji True Match wystąpiły zwyciężczynie konkursu oraz bohaterki kampanii. 

Dobór odpowiedniego podkładu potrafi być nie lada wyzwaniem. Nie inaczej jest ze znalezieniem sukienki, która ma nam pomóc poczuć się w pełni sobą. Najlepsze kosmetyki i ubrania to te, które dopasowują się do naszych potrzeb. Marka L’Oréal Paris udoskonaliła jeden ze swoich bestsellerów – podkład True Match Foundation. Ponadczasowa formuła zawierająca kwas hialuronowy została wzbogacona o dwa dodatkowe pigmenty – zielony i niebieski, kluczowe przy dopasowywaniu się do bardzo jasnych karnacji. Dzięki temu odpowiedni odcień udało się znaleźć aż 99,5 proc. przebadanych kobiet. Makijaż to nie wszystko. Dlatego L’Oréal Paris w ramach kampanii True Match Foundation nawiązało współpracę z kierującą się podobnymi wartościami polską marką Nudyess. Rezultatem jest stworzony specjalnie na tę okazję projekt – sukienka równie uniwersalna i ponadczasowa, co kultowy podkład. W kampanii wzięły udział wyjątkowe kobiety. Magda Bisaga, Weronika Madej i Magdalena Zalega – wybrane w konkursie klientki Nudyess wraz z influencerkami – Basią Pasek, Magdą Cygan i Klaudią Zając – opowiadają o tym, co dla nich oznacza życie w zgodzie ze sobą.

Weronika Madej, Klaudia Zając, Barbara Pasek, Magda Bisaga, Magda Cygan i Magdalena Zalega (Fot. Mateusz Stankiewicz / Same Same)

Bycie sobą to szczęście i supermoc

Sukienka – efekt współpracy L’Oréal Paris i Nudyess – choć prosta, zachwyca ponadczasową klasą. To model o długości 3/4, dostosowany do kolorów cery reprezentowanych przez odcienie podkładu L’Oréal Paris. Pasuje każdej z nas, niezależnie od wieku, sylwetki czy koloru skóry. Dowodzą tego bohaterki kampanii – Basia Pasek, Magda Cygan i Klaudia Zając, oraz wybrane w konkursie klientki Nudyess – Magdalena Zalega, Weronika Madej i Magda Bisaga. – Bycie w zgodzie ze sobą to dla mnie podstawa szczęśliwego życia. Robię to, co czuję. Zadaję wiele pytań, poszukuję, działam, żeby być spełnioną kobietą. Cieszę się, że mogę przeżyć życie po swojemu – kobieco, z klasą, z głową w chmurach, ale zawsze z szacunkiem do samej siebie – przekonuje Magda Bisaga.

Barbara Pasek (Fot. Mateusz Stankiewicz / Same Same)

Z kolei Basia Pasek – autorka książek rozwojowych „Odzyskaj błysk w oku” oraz „Zrób z życia dzieło sztuki” – podkreśla, że bycie w zgodzie ze sobą to dla niej absolutny priorytet. – W moich książkach często powtarzam takie zdanie: „Jesteś jedyna na osiem miliardów ludzi, to jest twoja największa supermoc." Dokładnie tak uważam, że bycie w pełni sobą, życie w zgodzie ze swoimi zasadami to największy skarb, który nie tylko daje szczęście i spełnienie, ale sprawia, że świecimy swoim najjaśniejszym blaskiem – przekonuje Basia.

Magda Bisaga (Fot. Mateusz Stankiewicz / Same Same; Obraz autorstwa Soni Sobieraj-Brzeźniak)

Jesteś tego warta!

Przestałam starać się na siłę udowodnić innym, że jestem czegoś warta. Przestałam udawać kogoś innego, aby zyskać akceptację. W ten sposób wcieliłam w życie motto „ponieważ jesteś tego warta”. Każda z nas jest inna, niepowtarzalna, piękna na swój sposób. Widzę to na co dzień w swojej pracy jako ginekolog-położnik, bo codziennie mam styczność z wieloma tak bardzo różnymi kobietami – mówi trzecia bohaterka kampanii Magdalena Zalega.

– Wiele kobiet wciąż uważa, że to nie one są najważniejsze, a dzieci, czy mąż. Czas porzucić takie myślenie –twierdzi Klaudia Zając. – Przekonanie, że dbanie o siebie i robienie czegoś dla siebie, jest egoistyczne, to błąd.

– Mam nadzieję, że kolejne pokolenia młodych kobiet będą z tym przekonaniem walczyć, bo życie mamy tylko jedno i mamy prawo do przeżycia go na własnych warunkach, niezależnie od płci. Chciałabym powiedzieć kobietom, że jesteśmy warte wszystkich dobrych rzeczy, które nas spotykają i które dla siebie robimy – mówi Klaudia. – Jesteś warta tego, żeby dać sobie czułość, wyrozumiałość, przytulenie. „Jesteś tego warta" to hasło, które także wielokrotnie przypominało mi, że zasługuję na wszystko, o czym marzę – dodaje Basia Pasek.

Magdalena Zalega (Fot. Mateusz Stankiewicz / Same Same)

To, jak jesteśmy wychowywane, jakie wartości towarzyszą nam w dzieciństwie, ma wpływ na to, jakimi kobietami się stajemy. Podkreśla to też Magda Bisaga. – Rodzice zadbali o to, żebym wierzyła w siebie i była swoją najlepszą wersją, dlatego mam wypracowane silne fundamenty do bycia w życiu szczęśliwą. Nie boję się marzyć, bo wiem, że wszystko jest możliwe. Czuję się piękna, wyjątkowa, spełniona i uważam, że to, co mnie spotyka w życiu, jest odzwierciedleniem moich pozytywnych wibracji. Jestem warta wszystkiego, co najlepsze. Każda z nas jest tego warta. Jako mama powtarzam to swoim dzieciom, jako nauczycielka moim podopiecznym, bo wierzę w to całym swoim sercem – podkreśla Magda.

Klaudia Zając (Fot. Mateusz Stankiewicz / Same Same)

Wyjątkowe bohaterki, wyjątkowa sesja

Ukoronowaniem wspólnego projektu L’Oréal Paris i Nudyess jest sesja zdjęciowa. Jej bohaterki pozowały w sukience w odcieniach podkładu True Match, udowadniając, że dopasowuje się idealnie naprawdę do każdej sylwetki. Ale jak przekonują bohaterki kampanii, sesja niosła też inny, niezwykle ważny przekaz. – Zdecydowałam się na udział w sesji, bo chciałam pokazać innym kobietom, że nieważne, ile mają wzrostu, jaką wagę czy kolor włosów. Każda z nas ma szansę na przeżycie czegoś pięknego i niepowtarzalnego. Wystarczy uwierzyć w siebie i czasami zaryzykować. Bo kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana – przekonuje Magdalena Zalega.

Wiele z nas boi się próbować nowych rzeczy, zastanawiając się, co pomyślą inni. To błąd. – Zdecydowałam się na udział w sesji, by przełamać strach przed tym, co dotychczas wydawało mi się nieosiągalne, nie dla mnie. Zgodziłam się na sesję ze strachu, a poszłam pomimo niego. Chciałam sprawdzić czy ten strach ma jakiekolwiek podstawy. Nie miał. Okazał się fantazją. Dzięki temu dowiedziałam się, że odważanie się daje wielkiego kopa poczuciu sprawczości. Po tym, jak odważyłam się stanąć przed obiektywem Mateusza Stankiewicza w obecności wielu obcych osób, profesjonalistów, uważam, że nic mi już nie straszne. Bój się i rób – to zdanie, które zawsze wyśmiewałam, a dziś biorę ze sobą na dalszą drogę – wyznaje Magda Cygan

Magda Cygan (Fot. Mateusz Stankiewicz / Same Same)

Bohaterki kampanii L’Oréal Paris i Nudyess inspirują do działania. Przypominają nam, że z pewnością siebie każdej z nas do twarzy.

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz / Same Same
Stylizacja: Kasia Mioduska
Makijaż: Aga Wilk / Van Dorsen dla L’Oréal Paris 
Włosy: Adrian Własiuk / Van Dorsen
Scenografia: Ania Witko
Asystentki scenografki: Dagmara Stępień, Ola Gara
Asystentka makijażystki: Daria Talashka
Asystent fryzjera: Adam Kufel
Produkcja: Vladyslav Mykhnyuk
Asystentka produkcji: Kasia Krychowska
Bohaterki: Klaudia Zając, Barbara Pasek, Magda Cygan, Magdalena Zalega, Magda Bisaga, Weronika Madej 
Koncept kreatywny: JU: agencja - Edwin Zasada, Paula Myśliwiec, Agata Gładysz

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij