Znaleziono 0 artykułów
02.09.2022

Wszystko, co wiemy o trzecim sezonie serialu „Euforia”

02.09.2022
Zendaya (Rue) w serialu "Euforia" (Fot. Materiały prasowe /HBO)

W lutym 2022 roku HBO potwierdziło, że powstanie trzeci sezon „Euforii”. Ku rozczarowaniu fanów, w kolejnej odsłonie kultowego serialu o nastolatkach nie zobaczymy jednak Barbie Ferreiry. Jakie zmiany zajdą jeszcze w kolejnym sezonie? Oto wszystko, co wiemy o kontynuacji przygód Rue, Jules, Cassie i Maddy.

Premiera pierwszego sezonu „Euforii” odbyła się w czerwcu 2019 roku. Serial HBO o nastolatkach borykających się z uzależnieniami, poszukującymi miłości i własnej tożsamości, od razu stał się hitem platformy. Na kontynuację przygód ulubionych postaci, widzowie musieli czekać dwa lata. Było warto. Produkcja nie obniżyła poprzeczki, a główni aktorzy grający w serialu – Zendaya, Sydney Sweeney, Barbie Ferreira, Alexa Demie, Jacob Elordi i Hunter Schafer – potwierdzili swój status ikon pokolenia zoomersów.

Nieznane są jeszcze szczegóły trzeciego sezonu „Euforii”. W poprzedniej części Rue uświadamia sobie, że już nie kocha Jules i pogrąża się w narkotykowym nałogu. Tymczasem Cassie zakochuje się w byłym chłopaku swojej najlepszej przyjaciółki, co powoduje tragiczny rozpad relacji z Maddie. Lexi wystawia przedstawienie, o którym mówi cała szkoła, a w domu Fezco ma miejsce strzelanina. Trudno przewidzieć, co czeka nas w kolejnej części, ale produkcja nie powinna zawieść oczekiwań fanów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by euphoria (@euphoria)

Obsada

Na ekranie na pewno zobaczymy Zendayę jako Rue Bennet, Hunter Schafer jako Jules Vaughn, Maude Apatow jako Lexi Howard, Sydney Sweeney jako Cassie Howard, Alexę Demie jako Maddy Perez oraz Jacoba Elordi jako Nate’a Jacobsa. W sezonie pojawi się również Dominic Fike grający Elliota, który skradł serca widzów w drugiej części „Euforii”.

Niestety na pewno nie zobaczymy już na ekranie Angusa Clouda. Aktor zmarł nieoczekiwanie w wieku 25 lat 31 lipca 2023 roku. Nie wiemy, co dalej z postacią Fezco. Czy Angusa zastąpi inny aktor? W finałowym odcinku Fez zostaje aresztowany, a Ash (Javon Walton) postrzelony. Nie mamy jednak pewności, czy ginie. Sam aktor zwodzi widzów. – Cóż, widzicie, że Fez zostaje aresztowany (...) A co do Asha, nie jesteśmy w stu procentach pewni czy nie żyje, ponieważ nie widać absolutnie żadnej krwi, prawda? Słychać strzał, ale nie widać, jak został trafiony. Tak więc, pewne drobiazgi mogą potencjalnie przywrócić go do kolejnego sezonu – powiedział odtwórca roli w rozmowie z „Entertainmant Weekly”.

Smutna wiadomość dotarła też do fanów Barbie Ferreiry, wcielającej się w Kat Hernandez. Aktorka poinformowała, że nie wystąpi w kontynuacji „Euforii”. „Po czterech latach wcielania się w najbardziej wyjątkową i enigmatyczną postać, Kat, żegnam się z nią ze łzami w oczach. Mam nadzieję, że wielu z was mogło zobaczyć w niej siebie, tak jak ja, a jej metamorfoza sprawiła wam radość. Obdarzyłam Kat ogromną troską i miłością. Mam nadzieję, że to poczuliście. Kocham cię, Katherine Hernandez”, napisała gwiazda w oświadczeniu na Instastories.

Barbie Ferreira (Kat) i Alexa Demie (Maddy) w serialu "Euforia" (Fot. Materiały prasowe/HBO)

Twórcy

Twórcą trzeciego sezonu „Euforii” ponownie będzie Sam Levinson.

Data premiery

Choć nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, to wiemy już, że trzeci sezon „Euforii” trafi na ekrany dopiero w 2025 roku, jak ogłosiło HBO – oczywiście ku niezadowoleniu fanów serialu, którzy liczyli, że wydarzy się to w 2024 roku.

Zwiastun

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by euphoria (@euphoria)

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij