Znaleziono 0 artykułów
14.09.2021

MET Gala 2021: Anja Rubik, Kendall Jenner i Zoë Kravitz pokazują, jak stylowo eksponować bieliznę

14.09.2021
Kendall Jenner /(Fot. Getty Images)

Podczas tegorocznej MET Gali „naked dress” nie miała stwarzać iluzji nagiego ciała – naprawdę miała je odkrywać. Na fali zaczerpniętego z nurtu Y2K trendu na wyeksponowaną bieliznę, w prześwitujących kreacjach zaprezentowały się Anja Rubik, Zoë Kravitz i Kendall Jenner. 

Kreacje z MET Gali 2021 mogą zaspokoić apetyty różnych fanów mody – było bowiem klasycznie i minimalistycznie (Hailey Bieber, Lily Aldrige), dekadencko i eklektycznie (Iman, Lil Nas X), retro (Billie Eilish) i kontrowersyjnie (Kim Kardashian). Nie zabrakło odważnych stylizacji. Wśród nich prym wiodły prześwitujące i zmysłowo odkrywające majtki suknie, w których po schodach MET przechadzały się Anja Rubik, Zoë Kravitz i Kendall Jenner.

Zoe Kravitz /(Fot. Getty Images)

Podczas gdy Rubik i Kravitz zaprezentowały się w projektach przyjaciela, Anthony’ego Vaccarello z Saint Laurent, Jenner postawiła na imponujący projekt Matthew Williamsa dla Givenchy. Okazuje się, że za tą odważną kreacją kryły się klasyczne inspiracje – konstrukcja i detale nawiązywały do sukni Audrey Hepburn z filmu „My Fair Lady".

Anja Rubik /(Fot. Getty Images)

 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij