Znaleziono 0 artykułów
14.09.2021

Anja Rubik w kreacji Saint Laurent na MET Gali

14.09.2021
Anja Rubik w kreacji Saint Laurent / Fot. Getty Images

Turkusowe pióra, zmysłowe przezroczystości i subtelnie migoczące cekiny – Anja Rubik na tegorocznej MET Gali zachwyciła w sukni Saint Laurent.

Rubik jest wierna Saint Laurent. W poprzednich latach też sięgała po kreacje swojego przyjaciela Anthony'ego Vaccarello – wystarczy wspomnieć choćby niezapomniany look w czerwonej skórzanej mini sukience z MET Gali z motywem przewodnim "Punk: from Chaos to Couture" w 2013 roku.

Anja Rubik w kreacji Saint Laurent / Fot. Getty Images

Na Insta Stories modelka udostępniła też swoje przygotowania do MET Gali. Przed uroczystością wybrała się na upiększający rytuał do zaprzyjaźnionej kosmetolożki, hollywoodzkiej "beauty guru" Joanny Czech, o której napisała "my favourite Polish sister".

Zmysłowe kreacje Saint Laurent, bazujące na przezroczystościach i grze w "odkryte/zakryte" podczas tegorocznej Gali MET wybrały też inne gwiazdy, m.in. Zoë Kravitz.

W ozdobionym piórami koronkowym kombinezonie Saint Laurent na swojej pierwszej MET Gali pojawiła się młoda wokalistka Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo / Fot. Getty Images

Potwierdziły tym samym mocny już od kilku sezonów trend na bieliznę, która staje się pełnoprawnym elementem stylizacji, a czasem wręccz wychodzi na pierwszy plan, zamiast być ukrywana pod ubraniem.

Marta Krupińska
Proszę czekać..
Zamknij