Znaleziono 0 artykułów
17.03.2023

Pasma pod ochroną

17.03.2023
Wzmacniające serum termoochronne marki Yves Rocher (Fot. Materiały prasowe)

Częste suszenie, prostowanie, używanie lokówki niszczą włosy. Pasma stają się kruche, łamliwe i pozbawione blasku. Pomoże je ochronić wzmacniające serum termoochronne marki Yves Rocher

Francuza Yvesa Rochera od najmłodszych lat fascynował świat roślin. Wierzył w ich uzdrawiającą i upiększającą moc, co ostatecznie doprowadziło go do opracowania receptur kosmetyków opartych na roślinnych ekstraktach, które produkowane były w jego rodzinnym regionie – Bretanii. Tak powstała marka, która od ponad 60 lat łączy wizję piękna z szacunkiem dla natury.

Marka Yves Rocher szukając nowych, cennych właściwości roślin, stale poszerza asortyment. Niedawno wprowadziła na rynek kosmetyki do włosów z olejkiem jojoba. Jednym z nich jest wzmacniające serum termoochronne. Produkt zapobiegający łamaniu się włosów tworzy na pasmach specjalną powłokę, chroniąc je przed wysoką temperaturą.

Wzmacniające serum termoochronne marki Yves Rocher (Fot. Materiały prasowe)

Kosmetyk skuteczność zawdzięcza zawartości dwóch składników aktywnych: fruktanów agawy oraz olejku jojoba. Pierwszy z nich poprawia krążenie skóry głowy, co powoduje, że produkty szybciej i skuteczniej wnikają do cebulek włosów. Natomiast olejek jojoba, który jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-9, drogocenne mikroelementy oraz witaminy A, E, F i te z grupy B, wzmacnia włókna i sprawia, że stają się mniej łamliwe.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij