Znaleziono 0 artykułów
29.11.2023
Artykuł partnerski

Twórcza energia bez ograniczeń

29.11.2023
Anna Halarewicz/ Fot. Dorota Szulc

Kreatywna praca zakłada nieustanne poszukiwanie inspiracji. A ponieważ można na nią trafić wszędzie, warto być zawsze gotowym do tworzenia. Właśnie wtedy niezbędne są urządzenia, które dotrzymają kroku w codziennym procesie twórczym. Idealnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą wznieść swoją kreatywność na wyższy poziom, jest Lenovo Yoga Book 9i, pierwszy pełnowymiarowy laptop z dwoma ekranami OLED. Ilustratorka i malarka Anna Halarewicz opowiedziała nam, jak wygląda jej praca z nowym narzędziem.

Choć do kreatywnej pracy wystarczą czasem kartka i ołówek, na pewnym etapie artyści sięgają również po pomoc technologii, a ta musi dotrzymać im kroku. Jak? Najlepiej będąc tak samo wielozadaniową i wszechstronną jak oni sami. Teraz twórcy mogą jeszcze lepiej opowiadać własne historie, dzięki nowemu Lenovo Yoga Book 9i, pierwszemu pełnowymiarowemu laptopowi z dwoma ekranami OLED, który wyposażony został w unikalny zestaw funkcji zaprojektowanych z myślą o osobach kreatywnych.

Fot. Dorota Szulc

Niezależnie od tego, czy pracujemy nad ilustracją, grafiką, filmem, czy kolażem, nowy Lenovo Yoga Book 9i wesprze nas dzięki niespotykanej wcześniej wszechstronności. Z pomocą takiego narzędzia kreatywność nie ma granic.

Lenovo Yoga Book 9i: Wszechstronność i nieskończone możliwości

Premierze nowego Lenovo Yoga Book 9i towarzyszy film wyreżyserowany przez Ivana Bambalina. Możemy w nim poznać świat niezwykle utalentowanej ilustratorki i malarki Anny Halarewicz. Artystka podkreśla, że bardzo często pracuje poza domem czy pracownią. – Jestem totalną gadżeciarą i uwielbiam, kiedy narzędzia wręcz wyprzedzają nawet mój pomysł na nie i na to, co mogłyby mi dać. Laptop Lenovo Yoga Book 9i zapewnia mi możliwość pracy wszędzie. W pociągu, w łóżku, bez kabli, czy ołówka wbijającego się w plecy. Dzięki dwóm ekranom w najnowszym Yoga Booku mogę na przykład rysować i jednocześnie sprawdzać pocztę na drugim ekranie. To po prostu wolność – przekonuje Anna Halarewicz.

Jedną z największych zalet każdego laptopa jest fakt, że umożliwia on pracę nie tylko przy biurku, w domu czy biurze, ale z dowolnego miejsca. Taką wolność doceniają przede wszystkim kreatywni twórcy — tacy jak Anna Halarewicz. Aby jednak przenośny komputer dotrzymał nam kroku, musi spełnić szereg wymagań. Nowy Yoga Book 9i od Lenovo to idealne urządzenie do multizadaniowej, twórczej pracy. Ten pierwszy na świecie w pełni dwuekranowy, wielozadaniowy laptop OLED ma dwa olśniewające wyświetlacze PureSight OLED o przekątnej 13,3 cala do wszechstronnego zastosowania.

Fot. Dorota Szulc

Smukły i lekki, Lenovo Yoga Book 9i skrywa w sobie wielką moc. Został wyposażony w 13. generację procesorów Intel Core™, dzięki czemu pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości laptopa oraz elastyczność i potencjał wielozadaniowości dwóch ekranów. Zaprojektowano go i skonstruowano tak, aby zapewnić bezproblemową komunikację w szerokiej gamie aplikacji, przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na czas reakcji, żywotność baterii i łączność. Oznacza to, że możemy jednocześnie surfować po sieci i przeglądać obraz na dwóch pełnych ekranach. Wystarczy prosty ruch pięcioma placami. Tę funkcję docenią również ci, którzy chcą pracować na dwóch osobnych plikach jednocześnie – mogą przeglądać po jednym na każdym ekranie.

Anna Halarewicz/ Fot. Dorota Szulc

Kreatywna praca — w przypadku artystek takich jak Anna Halarewicz, ale też osób tworzących animacje czy video — to nie tylko poszukiwanie inspiracji i radość tworzenia, ale również spotkania z klientami. Podczas nich największym wyzwaniem jest często odpowiednie zaprezentowanie twórczości. Nieocenionym wsparciem okaże się tu smukły, konwertowany format nowego Lenovo Yoga Book 9i. Użytkownicy mogą szybko i łatwo przełączać się między trybem laptopa, tabletu lub namiotu.  

Funkcja dwóch ekranów sprawdzi się także podczas sesji wirtualnych spotkań. Gospodarz może udostępniać prezentację na jednym ekranie podczas przeglądania czatu, jednocześnie odpowiadając na pytania, i przewijać slajdy z drugiego.

Anna Halarewicz/ Fot. Dorota Szulc

Anna Halarewicz podkreśla, że Lenovo Yoga Book 9i  dał jej wolność pracy w podróży. Doceni to z pewnością też wielu z nas. Praca poza domem jest teraz prostsza i wygodniejsza niż kiedykolwiek, dzięki specjalnemu stojakowi Folio Standard. W zestawie z laptopem znajdziemy też rysik Smart Pen oraz bezprzewodową magnetyczną klawiaturę Bluetooth. Sprawiają one, że z urządzenia można korzystać w niemal nieograniczony sposób – taki, który pasuje do naszego stylu pracy czy spędzania wolnego czasu.

Dwa ekrany Lenovo Yoga Book 9i: Nowy poziom rozrywki

Laptop to dla większości z nas nie tylko narzędzie pracy, ale też urządzenie zapewniające rozrywkę po długim dniu. W przypadku nowego Lenovo Yoga Book 9i możemy być pewni, że zawsze będzie ona na najwyższym poziomie. Innowacyjne oprogramowanie Yoga Book 9i, zaprojektowane przez Lenovo we współpracy z firmą Microsoft, pozwala na szybki streaming, a nawet granie w mniej wymagające gry. Dwa ekrany przydadzą się też w trakcie seansu filmowego. Możemy na przykład na jednym z nich oglądać film, a na drugim jednocześnie sprawdzać interesujące nas fakty na temat aktorów czy samej produkcji.

Anna Halarewicz/ Fot. Dorota Szulc

Wrażenie na każdym użytkowniku zrobi z pewnością jakość obrazu. Bo dwa 13,3‑calowe wyświetlacze OLED PureSight 2,8K i 100-procentowa precyzja odwzorowania kolorów DCI-P3 i Dolby Vision® HDR są gwarancją niezwykle żywych kolorów, ostrzejszego kontrastu i bogatszych szczegółów wizualnych. A co z dźwiękiem? Lenovo Yoga Book 9i został wyposażony w obracający się o 360 stopni soundbar z głośnikami Bowers & Wilkins®, dzięki czemu oglądając film na laptopie, poczujemy się niczym w sali kinowej.

Nawet najbardziej niezawodny sprzęt czasem sprawia problemy. Liczy się wówczas szybkie i niezawodne wsparcie. Wie o tym marka Lenovo, dlatego Lenovo Yoga Book 9i został wyposażony w pakiet serwisowy Premium Care. Obejmuje on m.in. obsługę wysoko wykwalifikowanego technika przez infolinię, czat czy e-mail, priorytetyzację części, naprawę sprzętu z dojazdem do klienta oraz coroczną kontrolę kondycji komputera. Zespół ekspertów Lenovo w czasie rzeczywistym odpowie też na pytania dotyczące oprogramowania, pomoże np. rozwiązać problemy z siecią czy konfiguracją firewalla w routerze.

Anna Halarewicz/ Fot. Dorota Szulc

 


Credits
Zdjęcia: Dorota Szulc
MUA & Hair: Ewelina Klećkowska / Bulletproof Warsaw
Stylizacja: Kasia Mioduska 
Retusz: Hue Retouch 
Produkcja: Marta Knaś 
Asystentka produkcji: Kasia Krychowska & Jagna Krychowska

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij