Znaleziono 0 artykułów
19.05.2023

Zapachy well-being Roger & Gallet: Aura francuskiej sztuki pięknego życia

19.05.2023
Fot. Materiały prasowe

Podziwiany na całym świecie styl paryżanek, słynne je ne sais quoi, to nie tylko kwestia mody, ale i otaczającej Francuzki aury: nonszalancji, pewności siebie, samoświadomości. Wybrzmiewa ona również w zapachach well-being Roger & Gallet, które są już dostępne w Polsce. 

Francuzki, zarówno legendy kina, jak i paryskie it-girls, inspirują nie tylko podejściem do mody, ale i życia. Pewnością siebie, luzem, troską o wewnętrzną równowagę. Wiedzą, co jest dla nich dobre, i dbają, by tylko to wybierać. Z francuskiej sztuki well-being, która mocno czerpie z natury, wywodzi się także Roger & Gallet. Założona w 1862 roku marka tworzy produkty inspirowane dawnymi ogrodami, pełnymi leczniczych, aromatycznych roślin. Na ich bazie komponuje swoje słynne otulające zapachy.

Za sprawą Laboratoire Native Polska produkty Roger & Gallet są już dostępne także w Polsce. – Wprowadzenie marki Roger & Gallet do Polski to dla nas przełomowy moment w budowaniu segmentu well-being, który w ostatnich latach dynamicznie się rozwija i zyskuje na popularności. Cieszymy się, że dzięki naszym produktom będziemy mogli zapewnić naszym konsumentom unikatowe doznania i zgodnie z naszą misją napełniać ich szczęściem – podkreśla Edyta Lauks, Marketing Lead w Laboratoire Native Polska, które w portfolio ma też marki Lierac, Phyto i Jowae. 

Fot. Materiały prasowe

Francuska marka korzysta z oryginalnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenia, w ponad 90 proc. bazujących na naturalnych składnikach. Jej produkty dbają o skórę, a także wpływają na dobre samopoczucie.

Na kolekcję zapachów well-being Roger & Gallet, wzbogaconych o naturalne ekstrakty roślinne, składają się cztery kompozycje relaksujące (kusząca aromatem miąższu figowego Fleur de Figuier, kojąca różą damasceńską Rose, orzeźwiająca, herbaciana Feuille de thé i wyciszająca Neroli) oraz cztery energetyzujące (uwodzicielska Gingembre Rouge, cytrusowa Bois d’Orange, orzeźwiająca Cédrat i kwiatowa Fleur d’Osmanthus). Marka proponuje także wodę kolońską Jean Marie Farina, okrągłe mydła, żele pod prysznic i kremy do rąk.

Produkty Roger & Gallet dostępne są w wybranych Super-Pharm i na superpharm.pl.  

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij