Znaleziono 0 artykułów
12.12.2020
Artykuł partnerski

Zegarki Longines dla pionierów dnia codziennego

12.12.2020
(Fot. Getty Images)

Prezent dla ukochanego mężczyzny ma służyć mu przez lata. Zegarek z kolekcji Longines Spirit, inspirowany czasomierzami pionierów lotnictwa, łączy nowoczesne technologie i ponadczasową elegancję. Dla bezkompromisowych miłośników jakości.

Dla współczesnego pioniera 

(Fot. Materiały prasowe)

Marka Longines towarzyszyła pionierom w ich podbojach w powietrzu, na lądzie i na morzu. Dziś zegarki z kolekcji Longines Spirit będą idealnym wyborem dla współczesnych pionierów, którzy codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom. Longines Spirit Automatic L3.810.4.53.0 to idealne połączenie technicznej doskonałości z estetyką. Koperta ze stali szlachetnej o kształcie i konstrukcji typowej dla lat 40. minionego wieku, skrywa automatyczny mechanizm z krzemowym włosem balansu i certyfikatem COSC. Delikatnie wypukłe szafirowe szkło chroni czarną, matową tarczę z arabskimi cyframi i srebrzystymi, piaskowanymi wskazówkami pokrytymi warstwą Super-LumiNova®. Wyjątkową kompozycję wieńczy ciemnobrązowy pasek dopełniający kopertę. To idealny wybór dla mężczyzn ceniących klasyczną elegancję.

Na ziemi i w przestworzach 

(Fot. Materiały prasowe)

Dzięki precyzji, wytrzymałości i oryginalnym rozwiązaniom technologicznym zegarki i urządzenia pomiarowe spod znaku uskrzydlonej klepsydry przyczyniły się do sukcesu wielu misji. Dziś kolekcja Longines Spirit pozostaje wierna ich pionierskiemu duchowi, czerpiąc z niego inspirację. Linia łączy historię z innowacją, splatając odniesienia do złotej ery lotnictwa ze współczesną estetyką i technicznymi wymogami. Elementem wyróżniającym model Longines Spirit Automatic L3.820.4.93.0 jest niebieski cyferblat zegarka, który nawiązuje do kultowych modeli marki. Niewątpliwą zaletą modelu, jak i innych z kolekcji Spirit, jest czytelna tarcza. Czerwona wskazówka sekundowa chronografu ma kształt diamentu i nawiązuje do stylu lotniczego. Pasek w odcieniu ciemnego błękitu to oryginalny wybór dla mężczyzny z klasą, który lubi się wyróżniać.

Howard Hughes (Fot. Materiały prasowe)

Hart ducha

(Fot. Materiały prasowe)

Łączące historię z innowacją modele Longines Spirit zaczerpnęły tradycyjne cechy od klasycznych zegarków, aby zawrzeć je we wzornictwie o współczesnych liniach i typografii. Powiększona koronka, ukośny pierścień, wyraźny stopień wokół szkła, indeksy w kształcie brylantów i duże, luminescencyjne wskazówki w wykroju „baton” to elementy nawiązujące do pionierskiej ery w lotnictwie. Opracowane na nowo, harmonijnie wtapiają się w nowoczesne wzornictwo kolekcji. Stalowa koperta zegarka Longines Spirit l L3.810.4.73.6 ma rozmiar 40 mm oraz satynowane i polerowane powierzchnie. Zamknięto w niej automatyczny mechanizm (L888.4) z krzemowym włosem balansu i certyfikatem COSC. Wyjątkową kompozycję wieńczy stalowa bransoleta o satynowanych i polerowanych powierzchniach atrakcyjnie dopełniająca kopertę. Zegarek to idealnie wyważone połączenie klasyki z nowoczesnością.

Wczoraj, dziś, jutro

(Fot. Materiały prasowe)

Podczas przesuwających granice niemożliwego podróży marce Longines zaufali pionierzy, tacy jak Amelia Earhart, Howard Hughes, Elinor Smith i Paul-Emile Victor. Dziś marka spod znaku uskrzydlonej klepsydry czerpie inspirację z tego dziedzictwa, tworząc kolekcję o znakomitym rodowodzie, na którą obowiązuje pięć lat gwarancji. Zegarek Longines Spirit L3.810.4.73.2 wyróżnia ponadczasowa elegancja – srebrny cyferblat i jasnobrązowy pasek. Dzięki temu sprawdzi się w wielu stylizacjach i będzie idealnym wyborem na lata. Podobnie jak pozostałe modele z kolekcji Spirit, zegarek posiada automatyczny mechanizm (L888.4) z krzemowym włosem balansu i certyfikatem COSC. Delikatnie wypukłe szafirowe szkło chroni srebrzystą tarczę z ziarnistym wykończeniem z arabskimi cyframi i czarnymi, piaskowanymi wskazówkami pokrytymi warstwą Super-LumiNova®. To ponadczasowy model, który dzięki nowoczesnym technologiom i designowi opierającemu się upływowi czasu nigdy się nie zestarzeje.

Natalia Jeziorek
Proszę czekać..
Zamknij