Znaleziono 0 artykułów
23.07.2022

Zendaya w nowej fryzurze

23.07.2022
Fot. Getty Images

Od warkoczyków po włosy długości metra – Zendaya zmienia swoją fryzurę jak kameleon. Właśnie pokazała jej kolejne oblicze, które może stanowić inspirację podczas kolejnej wizyty u fryzjera.

W maju tego roku aktorka została sfotografowana w zjawiskowym krótkim kręconym bobie na planie swojego nowego filmu „Challengers”. Teraz pokazuje się w kolejnej odsłonie – fryzurze, która na prawie każdym będzie wyglądać dobrze.

Na swoim Instagramie gwiazda zdradziła, że od czasu zdjęć z planu filmowego udało jej się zapuścić włosy. Jej średniej długości fryzura dzięki wielowarstwowemu cieniowaniu, które obejmuje też grzywkę, pracuje w ruchu i jest pełna objętości. To prosty do powtórzenia trick, który sprawdzi się niezależnie od rodzaju włosów.

Kolejną zaletą lekkiego cieniowania jest ich codzienna stylizacja, która praktycznie nie wymaga wysiłku. To idealne cięcie typu wash & go. Jak pokazuje Zendaya, wystarczy je umyć, a fryzura sama nabierze modnej objętości bez czasochłonnego wyciągania na szczotkę. Fryzurę dodajemy do naszego letniego, urodowego moodboardu. 

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Hannah Coates
Proszę czekać..
Zamknij