Znaleziono 0 artykułów
24.05.2024

Zjawiskowa Demi Moore w białej sukni z głębokim dekoltem skradła show w Cannes

24.05.2024
Demi Moore w białej sukience Loewe na gali amFAR w Cannes / (Fot. Getty Images)

Amerykańska aktorka swoimi zjawiskowymi kreacjami w Cannes tylko potwierdza status ikony stylu. Po serii bezbłędnych stylizacji Demi Moore wybrała na galę amfAR nie jedną, ale dwie zachwycające suknie. O jej obcisłej białej sukience z głębokim dekoltem dzis mówią wszyscy. Ta kreacja bez wątpienia zapisze się jako jedna z najlepszych stylizacji Demi Moore.

Jeśli chodzi o spektakularne kreacje, Demi Moore nigdy nie zawodzi. Gwiazda zachwyca stylem zarówno na czerwonych dywanach, jak i w codziennych lookach. Jej powrót do Cannes po 27 latach stał się sensacją nie tylko wśród fanów kina, ale także mody. Demi Moore olśniła Cannes w kreacjach skrojonych na gwiazdę jej formatu – sukniach couture od Armani Prive, Schiaparelli czy Balenciagi. Wcześniej na MET Gali Demi Moore zachwyciła w sukni Harrisa Reeda.

61-letnia Demi Moore zjawiskową ikoną dojrzałego stylu

Demi Moore swoim podejściem do dojrzałego stylu łamie społeczne tabu, ośmielając przy tym rzesze kobiet, by nie zwracały uwagi na metrykę. W wieku 61 lat Demi daje lekcje, jak nosić połyskującą naked dress w dojrzałym wieku, odczarowuje białe kozaki w szykownej stylizacji, a elegancką spódnicę nosi do prostego T-shirtu. Piękna Demi Moore chętnie dzieli się osobistymi momentami w swoich mediach społecznościowych, niedawno wrzuciła na Instagram filmik z rodziną, na którym występuje w bikini, zachwycając nie tylko sylwetką, ale przede wszystkim pewnością siebie.

Aktorka Demi Moore w białej sukience na gali amfAR potwierdza swój status ikony stylu

Demi Moore w białej sukience Loewe na gali amFAR w Cannes / (Fot. Getty Images)

Kreacje Demi Moore wywołują fale zachwytów wśród kolejnych pokoleń jej fanów. Demi Moore w białej sukni projektu Jonathana Andersona dla Loewe rzuciła na kolana gości gali amfAR. Obcisła biała sukienka została stworzona specjalnie dla niej. Kreacja Demi Moore wyróżnia się głębokim, lejącym się dekoltem, odsłoniętymi plecami i biżuteryjnym zdobieniem na ramionach oraz biżuteryjnym paskiem. Suknia Demi Moore sprawia, że gwiazda wygląda w niej niemal jak grecka bogini.

Demi Moore w białej sukni inspiruje nowoczesne panny młode

Długa biała sukienka, którą Demi Moore założyła na galę amfAR, bez wątpienia zainspiruje przyszłe panny młode. Jest to bowiem wymarzona suknia na ślub i wesele. Biała sukienka gwiazdy projektu Loewe to model idealnie oddający charakter ponadczasowej elegancji. Demi Moore prezentowała się w tym fasonie bezbłędnie i na pewno jeszcze nie raz po niego sięgnie.

To nie pierwsza biała sukienka Demi Moore, w której wprawiła wszystkich w osłupienie. W białej sukience Schiaparelli gwiazda pojawiła się w towarzystwie swojego stylisty Brada Gorskiego na uroczystej kolacji celebrującej ich kreatywny duet. Obcisła biała sukienka uplasowała się bardzo wysoko na długiej liście najlepszych stylizacji Demi Moore.

Suknia z głębokim dekoltem to ulubiony fason gwiazd na czerwony dywan

Ten fason sukni z lejącym się dekoltem to także jeden z ulubionych modeli kreacji na czerwony dywan innej ikony dojrzałego stylu. Gillian Anderson olśniewała bordową suknią z głębokim dekoltem na gali rozdania nagród British Fashion Awards. Zarówno Demi, jak i Gillian należą do grona gwiazd, które skutecznie przełamują stereotypy związane z kobiecym wiekiem. Swoją bezkompromisową postawą ośmielają kobiety do bycia sobą i celebrowania swojej kobiecości, nie poddając się przy tym przestarzałym zasadom.

Zobacz również:

Ewelina Kołodziej
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Zjawiskowa Demi Moore w białej sukni z głębokim dekoltem skradła show w Cannes
Proszę czekać..
Zamknij