Znaleziono 0 artykułów
15.05.2024

Sposób Demi Moore na świetny letni look? Wystarczą klasyczny T-shirt i spódnica maxi

15.05.2024
Demi Moore w nieoczywistym wakacyjnym looku. Czarny t-shirt zestawiła z oryginalą spódnica maxi ze zdobieniami (Fot. Getty Images)

Styl Demi Moore to kwintesencja niewymuszonej elegancji. Gdziekolwiek pojawia się amerykańska gwiazda, tam zachwyca nonszalanckimi i pomysłowymi stylizacjami. Mimo upodobania do klasycznych fasonów, ostatnio pokazała, jak nieoczekiwanie ożywić zwykły czarny T-shirt jednym elementem stroju. Wystarczy do tego oryginalna spódnica maxi, w jej przypadku z trójwymiarowymi zdobieniami.

Demi Moore, amerykańska aktorka i producentka, wszystkich już przyzwyczaiła, że zarówno na czerwonych dywanach, jak i na miejskich ulicach zachwyca modnymi stylizacjami. Zazwyczaj gustuje w klasycznych krojach, które nigdy nie wyjdą z mody, jak oversize'owe marynarki czy jeansy z prostą nogawką. Swoje kreacje akcentuje ciekawymi dodatkami, jak ukochane przez nią awiatorki lub rzucające się w oczy buty. Tym razem daje lekcję, jak dodać nieoczekiwanego twistu do prostego looku.

Demi Moore uwielbia nietuzinkowe spódnice. Zakłada do nich czarny T-shirt

We wtorek 14 maja na premierze kolekcji butów Malone Souliers z projektantką Tabithą Simmons Demi Moore miała na sobie luźny czarny T-shirt, do którego dobrała jedwabną, kremową, długą spódnicę z trójwymiarowymi akcentami na całej długości. Dzięki temu nadała charakteru zwyczajnej koszulce, którą każda z nas ma w swojej szafie.

Demi Moore w nieoczywistym wakacyjnym looku. Czarny t-shirt zestawiła z oryginalą spódnica maxi ze zdobieniami (Fot. Getty Images)

Aktorka do stylizacji dobrała czarne sandały na obcasie i zaakcentowała look pojedynczym srebrnym pierścionkiem. Postawiła na charakterystyczne dla siebie rozpuszczone, długie włosy - niezmienny dla niej znak rozpoznawczy. Na wydarzeniu 61-letniej aktorce towarzyszył jej pies Pilaf.

Hela Kozak
Proszę czekać..
Zamknij