Znaleziono 0 artykułów
30.03.2023

Demi Moore w slip dress: Klasyka na nowo

30.03.2023
Demi Moore w zielonej slip dress  (Fot. Getty Images)

Demi Moore, choć nie boi się ekstrawaganckich rozwiązań, zwykle stawia na klasykę. Już od lat jej ulubione fasony to obszerne marynarki i sukienki na ramiączkach. Kiedy więc na czerwonym dywanie triumfy święcą naked dress, ona wybiera ponadczasową slip dress – i doskonale na tym wychodzi.

Demi Moore i jej córka Scout Willis wybrały się ostatnio na kilka modowych imprez. Tak też było 21 marca 2023 r., kiedy przeszły razem po czerwonym dywanie podczas Fashion Trust US Awards w Hollywood, chwilę przed występem Scout podczas ceremonii. Najwyraźniej zaplanowały dopasowane do siebie sukienki (a raczej zrobili to ich styliści), ponieważ obie zdecydowały się na nasycone kolory – Scout na sięgającą ziemi kreację w żywym różu, a Demi na trawiastozieloną slip dress od Givenchy.

Demi Moore na czerwonym dywanie z córką Scout (Fot. Getty Images)
(Fot. Getty Images)

Sukienka Moore w intensywnym, zielonym kolorze ma w sobie coś z lat 90. dzięki kwadratowemu dekoltowi, grubym ramiączkom i prześwitującej warstwie materiału z asymetrycznym dołem. Aktorka dodała stylizacji glamouru, dobierając do kreacji długi płaszcz oraz czarne buty ze spiczastymi noskami – model, który powrócił na wybiegi w kolekcjach na jesień-zimę 2023, między innymi u Christophera Kane’a i Prady.

Demi dobrała do sukienki dopasowaną kolorystycznie torebkę (Fot. Getty Images)

Slip dress to ponadczasowa opcja na czerwony dywan, po którą Moore sięgała wielokrotnie w trakcie swojej kariery. Jedną z jej najbardziej pamiętnych stylizacji jest szmaragdowa sukienka, którą założyła na premierę filmu „Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość”. Wybrała się na nią z ówczesnym partnerem, Ashtonem Kutcherem, w 2003 r. I chociaż na początku lat 2000. looki aktorki były bardziej ryzykowne – głęboki dekolt odsłaniał czarny koronkowy biustonosz, a stylizację uzupełniały czarne kabaretki – jej podejście do dodatków się nie zmieniło. W obu przypadkach wybrała torebkę w tym samym odcieniu zieleni, jak slip dress.

Tekst oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk.

Emma Spedding
Proszę czekać..
Zamknij