Znaleziono 0 artykułów
18.06.2019

Zofia Wichłacz promuje serial „World on Fire”

18.06.2019
(Fot. SplashNews.com/East News)

Na festiwalu w Monte Carlo polska aktorka prezentuje serial BBC o II wojnie światowej, w którym gra u boku Tomasza Kota. To kolejny międzynarodowy sukces Zofii Wichłacz po roli w „1983”, który na Netfliksie oglądał cały świat. 

Na 59. festiwal filmu i telewizji w Monte Carlo przyleciały gwiazdy z całego świata (w tym Michael Douglas, Gabrielle Union czy Jessica Alba), żeby pochwalić się nowymi projektami. Wśród śmietanki światowego kina nie mogło zabraknąć Zofii Wichłacz. Polska aktorka pokazuje tu swój serial wojenny stacji BBC, czyli „World on Fire”. 

(Fot. VALERY HACHE/AFP/East News)


Zdjęcie z planu serialu, którym Zosia podzieliła się na Instagramie, do złudzenia przypomina kadr z „Miasta 44”, profesjonalnego debiutu aktorki. Pięć lat temu za rolę Biedronki w filmie Janka Komasy otrzymała Orła w kategorii Odkrycie roku i nagrodę aktorską w Gdyni. Potem po rolach w „Powidokach”, „Pokocie” i „Amoku” Zosia dała się poznać światowej publiczności dzięki serialowi Netfliksa „1983”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So excited to share this one. World on Fire first look ❤️ follow @worldonfiretv for more

Post udostępniony przez Zofia Wichłacz (@zofiawichlacz)


Aktualnie Zosia pracuje nad kolejną rolą w międzynarodowym projekcie. „DNA” to serial kryminalny z udziałem Charlotte Rampling, który ma mieć premierę już jesienią. –  Na planie filmowym zachowuję się coraz pewniej. Wiem, że dyplomacja, umiejętność dialogu i poczucie własnej wartości są tu niezbędne. Nie jestem już początkującą aktorką. Mam świadomość własnych atutów i ograniczeń. Gdy zaakceptujesz siebie, inni zobaczą w tobie siłę – mówiła Wichłacz w rozmowie z „Vogue Polska”. 

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij