Znaleziono 0 artykułów
10.06.2022

Zwiastun drugiej części czwartego sezonu „Stranger Things”

10.06.2022
(Fot. materiały prasowe)

Druga cześć czwartego sezonu „Stranger Things” pojawi się na Netfliksie już 1 lipca 2022 roku. Gigant streamingowy wypuścił zwiastun zapowiadający ostatnie odcinki. „Hawkins upadnie”, słyszymy w zapowiedzi. Szykuje się spektakularny finał.

To koniec, Jedenastko. Uwolniłaś mnie. Nie możesz już tego zatrzymać – słyszymy złowrogie słowa Vecny w zwiastunie drugiej części czwartego sezonu „Stranger Things”, a na ekranie migają dramatyczne sceny z udziałem bohaterów serii. Zapowiedź kontynuacji serialu zaprezentowano 9 czerwca podczas Netflix Geeked Week, wirtualnego wydarzenia poświęconego serialom, filmom i grom platformy streamingowej.

 

W 2016 roku „Stranger Things” stało się fenomenem Netfliksa. Losy paczki z Hawkins śledzą miliony widzów na całym świecie. Pierwsza część czwartego sezonu miała premierę 27 maja 2022 roku. Na ekranie ponownie zobaczyliśmy odtwórców ról szóstki przyjaciół: Millie Bobby Brown (Nastka), Finna Wolfharda (Mike), Noah Schnappa (Will), Caleba McLaughlina (Lucas) i Sadie Sink (Max). Nie zabrakło ulubieńców widzów, czyli Winony Ryder (Joyce) i Davida Harboura (Hopper). Druga część będzie mieć premierę 1 lipca 2022 roku.

Fanów serii ucieszy również wiadomość, że twórcy serialu, bracia Duffer, już pracują nad piątym sezonem. Dziecięce gwiazdy są też już dorosłe. – Jestem pewien, że zrobimy skok w czasie. Idealnie byłoby, gdybyśmy kręcili sezony czwarty i piąty w tym samym czasie, ale po prostu nie było na to sposobu – powiedział Ross Duffer w rozmowie z TVLine.

Premiera piątego sezonu serialu „Stranger Things” przewidywana jest najwcześniej pod koniec 2023 roku. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij