Znaleziono 0 artykułów
10.05.2021
Artykuł partnerski

Anna Lewandowska w nowej kampanii Apart

Anna Konieczyńska

Subtelne portrety z sesji dla marki Apart pokazują, jak silną osobowość ma ich bohaterka. Jej naturalne piękno podkreśla biżuteria z kamieniami szlachetnymi.

Coraz częściej przypominamy sobie o mocy drzemiącej w kamieniach szlachetnych. W ich pięknie odnajdujemy spokój, ich drogocenny blask zwraca nam uwagę na potęgę natury, a ich symboliczne znaczenie daje nam drogowskazy na trudniejsze chwile. Szafir oznacza duchową równowagę, tanzanit – siłę, a ametyst harmonię. Nosząc każdy z tych kamieni, pozwalamy im stać się naszym talizmanem.

Wartości płynące z kamieni szlachetnych – harmonia, równowaga i siła – są bliskie ambasadorce marki Apart Annie Lewandowskiej. Jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, obserwowana na Instagramie przez ponad 3 mln osób, doświadczona trenerka i specjalistka od diety, spełniona żona i matka jest wzorem dla wielu innych kobiet. Motywuje fanki do działania, pomaga w rozwiązywaniu problemów, daje im nadzieję na przyszłość. Jest idolką, a jednocześnie zaufaną przyjaciółką. Wzbudza zachwyt siłą charakteru, samozaparciem i urokiem osobistym. Pomaga zaakceptować siebie, wielokrotnie podkreślając wagę naturalnego piękna.

Na portretach z najnowszej sesji Apart widać kobietę spełnioną. Piękny uśmiech, delikatny makijaż i stonowane stroje pozwalają lśnić biżuterii. W kolekcji marki jubilerskiej znalazły się elementy ze złota i srebra, zdobione diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi.

Mocnym trendem na nowy sezon jest kolor. Subtelne naszyjniki, kolczyki koła i pierścionki noszone po kilka naraz zdobią wielobarwne kamienie. W sam raz do sukienki boho, w której przetańczymy letnie noce. Pojawiają się też naszyjniki i kolczyki łączące kilka kształtów i kolorów. Wiele form nabiera symbolicznych znaczeń – zawieszka z motywem drzewa może kojarzyć się z bliskością natury, mądrością i trwałością. Najbardziej nowoczesne są modele z kolorowymi kamieniami zamkniętymi w kształt prostokąta.

Diamenty w kolekcji Apart zalśniły nowoczesnym blaskiem. Znajdziemy tu kolczyki, naszyjniki i pierścionki z kamieniem w kształcie kwiatu. Nie mogło zabraknąć także ponadczasowych pereł, które od kilku sezonów znów święcą triumfy. 

Do ulubionych biżuteryjnych dodatków Anny Lewandowskiej należą złota bransoletka z szafirami i diamentami oraz kolorowy pierścionek łączący barwne kamienie z diamentami. To także nowoczesny pomysł na pierścionek zaręczynowy. Ale każdy z elementów, niezależnie od tego, czy darowany w prezencie, czy przeznaczony dla nas, skrywa w sobie historię. Nosząc biżuterię, dopowiadamy swój rozdział. Tak drogocenne klejnoty stają się strażnikami naszych najskrytszych marzeń. Te emocje zostaną z nami na zawsze.

1/14Naturalnie piękna Anna Lewandowska w nowej kampanii Apart

Proszę czekać..
Zamknij