Znaleziono 0 artykułów
26.05.2021

Romantyczna kolekcja Brock Collection x H&M

Aleksandra Lewandowska

Szwedzka marka H&M podjęła współpracę z uwielbianym przez gwiazdy Brock Collection, tworząc kolekcję w duchu nowoczesnego romantyzmu.

Dopasowane fasony zestawione z marzycielskimi falbanami, bufiaste rękawy ozdobione kwiatowym motywem i gorsetowe detale kontrastujące z dżinsem. W najnowszej kolekcji H&M, powstałej we współpracy z marką Brock Collection z Los Angeles, nowoczesny romantyzm łączy się z ulicznym luzem, odzwierciedlając ducha minionych dekad. Obejmuje charakterystyczne dla amerykańskiego brandu romantyczne i praktyczne elementy garderoby.

Jesteśmy podekscytowani współpracą z Brock Collection. Ta znana wśród gwiazd marka słynie z dbałości o szczegóły i ciekawych wzorów. Jej piękno tkwi także w tym, że projekty są zawsze przemyślane i łatwe do noszenia . Wierzę, że to jest klucz do ich sukcesu. Chcemy celebrować romantyzm i uczynić go dostępnym dla wielu. Dodając do tego bardziej zrównoważone materiały, tworzymy kolekcję, w której, mam nadzieję. zakochają się nasi klienci na całym świecie – mówi Maria Östblom, Dyrektor Działu Projektowania H&M.

W kolekcji znajdziemy, m.in. dziewczęce sukienki, zmysłowe topy, dżinsy i akcesoria, w odcieniach czerni, bieli, kremu, jasnego różu i spranego denimu. Ubrania wykonano z ekologicznych materiałów, takich jak organiczny len, bawełna, poliester z recyklingu i tencel.

Kolekcja Brock Collection x H&M będzie dostępna od 1 czerwca w wybranych sklepach H&M na całym świecie oraz online na stronie hm.com. 

1/16Najpiękniejsze sukienki na lato w kolekcji Brock Collection x H&M

Proszę czekać..
Zamknij