Znaleziono 0 artykułów
07.07.2021

Premierowo na Vogue.pl: Nowa kolekcja biżuterii mood jewels

Michalina Murawska

Błoga atmosfera wakacji stała się inspiracją dla założycielki mood jewels. Jej biżuteria sprawdzi się zarówno w eleganckim wydaniu, jak i w połączeniu z minimalistycznym strojem kąpielowym. Przy okazji premiery kolekcji Marlena Kubiś otworzyła butik przy ulicy Andersa w Warszawie.

Nazwa marki mood jewels świetnie oddaje jej charakter – choć projekty utrzymane są w podobnej stylistyce, urzekają różnorodnością form i zdobień, są odpowiednie na różne okazje i gotowe do noszenia w wielu konfiguracjach.

Markę założyła sześć lat temu Marlena Kubiś, zafascynowana krajobrazami francuskiej riwiery, które wyglądają jak gotowe kadry z filmów.

Różnorodne elementy pięknie prezentują się noszone i pojedynczo, i w grupach. Pierścionki mają subtelne oczka z kamieni, przybierają postać retro sygnetów albo przypominają klasyczne obrączki. Naszyjniki i kolczyki wykonane są z kolei z pojedynczych łańcuszków albo zyskują formę kaskadowych wisiorków z zawieszkami. Świetnie wyglądają w duecie – przełamują minimalistyczne stylizacje i podkreślają dekolt.

Bogactwo kolorów i wzorów Kubiś prezentuje w surowym otoczeniu. Nowo otwarty butik marki przy ulicy Andersa w Warszawie pełen jest subtelnych nawiązań do jej estetyki – powiela się w nim motyw okręgu (na tej formie oparta jest większość projektów), odbijające światło okrągłe lustra tworzą intymny nastrój, a białe ściany symbolizują celowe odejście od perfekcji.

 

7/10Tylko u nas: Najnowsza kolekcja biżuterii marki mood jewels

Proszę czekać..
Zamknij