Znaleziono 0 artykułów
20.09.2021

Dyson zaprezentował nową końcówkę do puszących się włosów

Redakcja Vogue.pl

Dyson wie, jak sprawić, by niesforne włosy przestały się puszyć. Dzięki nowej końcówce do suszarki SuperSonic możemy wygładzić pasma i błyskawicznie uzyskać rezultat jak z salonu fryzjerskiego. O tym, jak pod jej wpływem zachowują się włosy przekonałyśmy się podczas premiery w Warszawie.

Ambasadorka marki Dyson Marta Zawiślańska pokazała działanie nowej końcówki nie tylko na włosach modelki, ale niektórych dziennikarek i influencerek. Mogłyśmy przetestować końcówkę w jednej z kilku stacji z suszarką SuperSonic. Przekonać się, że jest łatwa i szybka w obsłudze.

Końcówka przeznaczona jest dla suchych i prostych włosów – najlepiej sprawdzi się do wykończenia gładkiej fryzury lub fal. Ujarzmiając efekt Coandy, czyli zjawisko po raz pierwszy opracowane przez inżynierów Dyson na potrzeby stylizacji urządzeniem AirWrap, końcówka przyciąga i wygładza długie pasma włosów, a jednocześnie chowa króciutkie i odstające włoski. Błyskawicznie uzyskujemy w ten sposób efekt lśniącej i wygładzonej fryzury jak z salonu.

3/25Nowość od marki Dyson

Proszę czekać..
Zamknij