Znaleziono 0 artykułów
26.05.2020

Jak dwie krople wody

Emily Chan

Od Kai Gerber i Cindy Crawford po Zoë Kravitz i Lisę Bonet – przyglądamy się córkom gwiazd, które do złudzenia przypominają swoje mamy.

Przysłowie o tym, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, jest prawdziwe także w przypadku sławnych mam i ich córek. Podobieństwo między Reese Witherspoon i jej najstarszą córką, Avą Phillippe od dawna zachwycało fanów, tak jak duet Lily-Rose Depp i jej mamy, Vanessy Paradis.

Gwiazdy nie tylko wyglądają podobnie, ale idą też w ślady popularnych matek. Przykładem jest Kaia Gerber, która tak jak jej mama, supermodelka Cindy Crawford, robi karierę na wybiegu, czy Kate Hudson i Zoë Kravitz, które jak ich mamy, Goldie Hawn i Lisa Bonet, spełniają się w aktorstwie.

Często mają też podobny styl. Niedawno Thandie Newton i jej 14-letnia córka Nico Parker, debiutująca w filmie Disneya „Dumbo”, podkreśliły swoje podobieństwo na czerwonym dywanie, ubierając pasujące do siebie aksamitne sukienki. Tymczasem Gigi Hadid często widuje się w inspirowanych latami 80. ubraniach, których nie powstydziłaby się jej mama Yolanda.

1/16Ava Phillipe

Proszę czekać..
Zamknij