Znaleziono 0 artykułów
20.06.2020

Metamorfozy gwiazd: Nicole Kidman

Julia Właszczuk
(Fot. Getty Images)

Blond fale, dopasowana suknia i szpilki – styl Nicole Kidman to definicja nienagannej elegancji. Nie znaczy to jednak, że aktorka nie lubi eksperymentować.

Nicole Kidman wychowała się w Australii i tam debiutowała na małym i dużym ekranie. Pod koniec lat 80. upomniało się o nią Hollywood. Wystąpiła wtedy w „Martwej ciszy” i „Szybkim jak błyskawica” – tam na planie poznała przyszłego męża Toma Cruisa. Po ślubie długo pozostawała w cieniu męża. W połowie lat 90. odzyskała jednak swoją pozycję i od tamtej pory pozostaje jedną z najlepiej zarabiających gwiazd w Hollywood.

Na przestrzeni kolejnych dekad styl Kidman ewoluował. Gdy debiutowała na australijskim ekranie jej znakiem rozpoznawczym była burza rudych loków, proste topy i dżinsy. W latach 90. za sprawą czarnych, grungowych stylizacji, oversizowych marynarek i połyskujących sukienek, stała się ikoną stylu, a jej kreacje inspirują do dziś. Dziś aktorka najchętniej prezentuje się w zjawiskowych, monochromatycznych sukniach do ziemi i prostych szpilkach.

Przy okazji debiutu nowego looku Kidman, przyglądamy się, jak zmieniało się jej podejście do mody i przypominamy jej najciekawsze stylizacje.

22/22Metamorfozy gwiazd: Nicole Kidman

Proszę czekać..
Zamknij