Znaleziono 0 artykułów
06.07.2022

Nicole Kidman dołącza do fanklubu Balenciagi

06.07.2022
Fot. Getty Images

Choć Nicole Kidman jest specjalistką od filmowych metamorfoz, prywatnie jest raczej wierna jednemu stylowi – eleganckiemu, romantycznemu i klasycznemu. I ona jednak dała się ponieść awangardowej fali projektów Demny dla Balenciagi. W odmienionej odsłonie aktorkę sfotografowano w Paryżu, gdzie francuski dom mody 6 lipca zaprezentuje najnowszą kolekcję haute couture.

Do grona fanklubu Balenciagi pod kierownictwem kreatywnym Demny dołącza coraz więcej gwiazd. Kolejną, którą skusiła normcore’owo-awangardowa stylistyka gruzińskiego projektanta, została Nicole Kidman. To niemała zmiana wizerunku – nagrodzona Oscarem aktorka do tej pory najczęściej wybierała klasyczne, eleganckie i romantyczne zestawienia.

Tym razem postawiła na opinający top z długim rękawem (do fanek tego modelu należy Kim Kardashian), szerokie dżinsy w kolorze spranej szarości z kolekcji na jesień–zimę 2022 i flagowy produkt marki na ten sezon, czyli duże, futurystyczne okulary.

W nowej stylizacji sfotografowano aktorkę w Paryżu, gdzie 6 lipca Balenciaga zaprezentuje najnowszą kolekcję couture – drugą zaprojektowaną przez Demnę. Pozwala to spekulować, że Kidman zasiądzie w pierwszym rzędzie pokazu. A może to początek większej współpracy dwóch ikon?

Michalina Murawska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Nicole Kidman dołącza do fanklubu Balenciagi
Proszę czekać..
Zamknij