Znaleziono 0 artykułów
27.07.2021

Nicole Kidman nosi pixie cut

27.07.2021
Fot. Getty Images

Nicole Kidman pożegnała się z burzą loków. Aktorka ścięła włosy na potrzeby serialu Apple TV+ „Roar”. Po metamorfozie głowę artystki zdobi jedna z najmodniejszych fryzur tego lata, pixie cut.

Nicole Kidman do nowego zdjęcia na Instagramie zapozowała w krótkich włosach w odcieniu truskawkowego blondu. Pixie cut charakteryzuje się krótkim cięciem z tyłu i pozostawionymi z przodu dłuższymi włosami, często z grzywką zaczesaną na bok. Uczesanie dodaje świeżości, lekkości i dziewczęcego uroku. Pasuje kobietom z prostymi i kręconymi włosami. Uwydatnia regularne rysy twarzy i podkreśla smukłą szyję.

To nie pierwszy raz, kiedy Nicole Kidman, zdobywczyni Oscara za rolę w filmie „Godziny” z 2002 roku, zmienia fryzurę, aby wcielić się w ekranową postać. W krótkich włosach pojawiła się również na planie dramatu „Narodziny”. Teraz przygotowuje się do roli w serialu „Roar”, którego fabuła oparta będzie na zbiorze opowieści Cecelii Ahern. Powieść składa się z 30 historii opowiedzianych z kobiecej perspektywy. Dotychczas na podstawie książek Ahern powstały dwa filmy: „P.S. Kocham cię” i „Love, Rosie”.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij