Znaleziono 0 artykułów
12.09.2020

Spektakularne finały pokazów mody

Radhika Seth

Rihanna na motorze na pokazie Fenty x Puma, powrót supermodelek u Versace, hołd dla mistrza Pierpaola Piccioliego u Valentino – oto punkty kulminacyjne, które przeszły do historii mody. 

Te kilka chwil decyduje o reakcji widzów na kunsztownie przygotowywane show. Ostatni moment musi być spektakularny, budzić ekscytację i zapadać w pamięć. Pomyślmy chociażby o prezentacji Valentino haute couture na sezon wiosna-lato 2019, będącej urzeczywistnieniem marzenia każdego artysty. Wyraźnie wzruszona Naomi Campbell promieniała w powłóczystej, bogatej w falbany, czarnej sukni z ażurową górą, po czym wpadła w ramiona dyrektora kreatywnego, Pierpaola Piccioliego. Goście i modelki wiwatowali na cześć mistrza.

Przez ostatnie lata projektanci grali na uczuciach widzów. Podczas pokazu Versace na sezon wiosna-lato 2018 przy akompaniamencie piosenki George’a Michaela „Freedom! ‘90” powróciły ikony ery supermodelek, by uczcić założyciela marki w rocznicę jego tragicznej śmierci. Zwieńczeniem odsłony kolekcji Fenty x Puma był widok Rihanny pędzącej po wybiegu na motorze. A Christopher Bailey złożył ostatni ukłon w stronę domu mody Burberry zaraz po tym, jak Cara Delevingne opuściła scenę w tęczowej pelerynie. 

Oto 22 najbardziej spektakularne finały pokazów mody w historii. 

1/22Zobacz zdjęcia najbardziej spektakularnych finałów pokazów mody w historii

Valentino Haute Couture wiosna-lato 2019

Proszę czekać..
Zamknij