Znaleziono 0 artykułów
23.03.2021

Metamorfozy gwiazd: Sarah Jessica Parker

Julia Właszczuk

Dziś odtwórczyni roli Carrie Bradshaw zachwyca na czerwonym dywanie i poza nim. Jednak nim została okrzyknięta ikoną stylu, przeszła długą drogę. Zobaczcie, jak zmieniał się styl aktorki na przestrzeni lat.

Sarah Jessica Parker wielokrotnie podkreślała, że mimo ogromnej sympatii, jaką darzyła Carrie Bradshaw, jej zdaniem ona i bohaterka „Seksu w wielkim mieście” nie miały ze sobą wiele wspólnego. – Carrie była bardzo romantyczna. W głowie miała tylko miłość, miłość i miłość. To dosyć dziecinne – powiedziała kiedyś aktorka, zaznaczając, że sama uważa się raczej za osobę racjonalną i twardo stąpającą po ziemi.

Mimo tych różnic, aktorkę i jej serialowe alter ego łączy wspólna pasja – moda. Podobnie jak Carrie, Sarah Jessica Parker uwielbia zjawiskowe kreacje, chwytające wzrok dodatki oraz piękne szpilki (najlepiej od Manolo Blahnika lub z kolekcji autorskiej marki aktorki). Tak jak bohaterka „Seksu w wielkim mieście”, gwiazda również przeszła długą drogę, nim zyskała status ikony stylu i modowej wyroczni.

Bezkształtne sukienki, za duże marynarki, zmierzwione loki i mocny makijaż – gdy na początku lat 80. debiutowała na czerwonym dywanie, jej modowe wybory pozostawiały wiele do życzenia. Z czasem jednak aktorka odnalazła swój styl, coraz częściej wybierając proste sukienki na cienkich ramiączkach, ponadczasowe koszule i eleganckie kreacje od najważniejszych projektantów.

Zobaczcie, jak zmieniał się styl aktorki.

1/40Metamorfozy gwiazd: Sarah Jessica Parker

1985 rok

Proszę czekać..
Zamknij