Znaleziono 0 artykułów
22.11.2020

Hailey Bieber: Najlepiej ubrana gwiazda?

Michalina Murawska

Nietrudno znaleźć dobrego stylistę w Hollywood. Znacznie trudniej nawiązać współpracę z osobą, która w pełni zrozumie potrzeby. Hailey Bieber i Maeve Reilly to prawdziwa power couple show-biznesu. Dzięki tej współpracy, własnemu wyczuciu i otwartości na eksperymenty Hailey Bieber jest dziś jedną z najlepiej ubranych gwiazd.

Kilka lat temu nic nie wskazywało na to, że Hailey Bieber (wtedy jeszcze Baldwin) zostanie jedną z najbardziej inspirujących gwiazd. Była ładną, lecz przeciętnie ubraną dziewczyną – lubiła athleisure, dżinsy i ramoneski, a także krótkie sukienki i spodenki podkreślające jej szczupłe i długie nogi. Dziś jej szafa to miks klasyki i najnowszych trendów, z których wiele nosi jako pierwsza. Ubrania od największych marek łączy z projektami wschodzących gwiazd świata mody.

– Są dni, kiedy chcę poczuć się bardziej dziewczęco, a w inne dojrzale – mówi w filmie nagranym niedawno dla amerykańskiego „Vogue’a”. – Miewam też takie, gdy chcę być współczesną chłopczycą. Te dwa zdania świetnie podsumowują styl ubierania się Bieber. Bo być może kluczem do tak dużej popularności jest właśnie zróżnicowanie. Młoda gwiazda nie zamyka się w jednej estetyce. Z mody czerpie pełnymi garściami.

Tego nauczyła ją Maeve Reilly znana na Instagramie jako @stylememaaeve. Oprócz Bieber do grona jej klientek należą m.in. Priyanka Chopra-Jonas i Ciara, ale to ewidentnie z modelką ma najbliższą relację. Na niektórych zdjęciach dziewczyny wyglądają jak siostry. Ubrane w obszerne dżinsy, sneakersy retro, krótki top i stylizowany na męski płaszcz, udowadniają, że stanowią naprawdę wpływowy duet amerykańskiego show-biznesu.

Na jakie marki stawiają ostatnio najchętniej? Na Bottegę Venetę, wybierając zarówno najgorętsze akcesoria marki i projekty z kolekcji ready-to-wear, nowojorskie Khaite, Saint Laurent i Lemaire’a, jak też młode i niekoniecznie amerykańskie brandy: Christophera Esbera, Nanushkę i Magdę Butrym. W ostatnich tygodniach Bieber kilkakrotnie pokazywała się w projektach Polki, wybierając szarą marynarkę i zmysłową sukienkę ze skóry.

1/11Czy Hailey Bieber zasługuje na miano najlepiej ubranej gwiazdy?

Proszę czekać..
Zamknij