Znaleziono 0 artykułów
03.11.2021

Uczestnicy „Top Model” w sesji dla „Vogue Polska”

03.11.2021
(Fot. Kulesza&Pik)

Za nami 10. odcinek 10. edycji „Top Model”. Uczestnicy wystąpili w nim w dwóch sesjach. Na początku, przebrani byli za laleczki Rainbow High. Później wzięli udział w przygotowanej przez „Vogue Polska” sesji na tle architektury Warszawy. Motywem odcinka była także zrównoważona moda. Gościnnie w jury programu pojawili się Ina Lekiewicz, redaktor naczelna magazynu, oraz  śpiewak operowy Jakub Józef Orliński.

Obie sesje były egzaminem zręczności. Na początku, uczestnicy jako laleczki Rainbow High, które łączą w sobie modę z elitarnego liceum i kolory tęczy, pozowali w unoszących się na wodzie nadmuchiwanych kulach. Prestiżowa sesja dla „Vogue Polska” z zabytkami Warszawy w tle zadecydowała natomiast o tym, którzy modele i modelki pojadą na fashion week. Uczestnicy wystąpili w niej przed obiektywem duetu fotografów: Kulesza & Pik, a stylizacje przygotowała znana na całym świecie stylistka Ashlee Barrett - Bourmier. 

Innym motywem odcinka była zrównoważona moda. Modelki i modele dobrani w pary udali się do sklepu z używaną odzieżą, by wybrać dla siebie stylizacje za ograniczoną kwotę. Mieli do pomocy projektantów: Roberta Kutę, Macieja Sieradzkiego, Jakuba Bartnika i Jakuba Buczyńskiego.

Z programem musieli pożegnać się Aleksandra Skubis i Arek Pydych.

Zdjęcia: Kulesza&Pik 
Stylizacja: Ashlee Barett - Bourmier
Włosy: Łukasz Urbański 
Makijaż: Willson, Karolina Janczak, Monika Dembińska, Eliza Przywoźna 
Asystentka stylistki: Kasia Mioduska

(Fot. Kulesza&Pik)
(Fot. Kulesza&Pik)
(Fot. Kulesza&Pik)
(Fot. Kulesza&Pik)
(Fot. Kulesza&Pik)
(Fot. Kulesza&Pik)
(Fot. Kulesza&Pik)

 

Hanna Łopuszyńska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Uczestnicy „Top Model” w sesji dla „Vogue Polska”
Proszę czekać..
Zamknij