Znaleziono 0 artykułów
15.11.2021

Adele u Opry o rozwodzie, utracie wagi i pojednaniu z ojcem

15.11.2021
(Fot. CBS/Ferrari Press/East News)

14 listopada Adele wystąpiła w specjalnym programie Opry Winfrey „Adele One Night Only”. W brutalnie szczerym wywiadzie artystka opowiedziała o rozwodzie, utracie wagi i pojednaniu z ojcem.

O rozwodzie: To było żałosne

Adele i Simon Konecki byli małżeństwem od 2018 do 2021 roku. Piosenkarka, której ojciec zostawił jej mamę, gdy Adele miała dwa lata, zawsze marzyła o szczęśliwej rodzinie. W wywiadzie wyznała, że wykonując test osobowości w kolorowym czasopiśmie, poczuła, że jej związek się rozpada. – Jedno z pytań brzmiało: czy jest coś, o czym nikomu bym nie powiedziała. Zrozumiałam, że nie żyję, tylko brnę do przodu. Artystka powiedziała, że ze skruchą myśli o rozwodzie. – Traktowałam małżeństwo bardzo poważnie. Rozwodząc się tak szybko, czuję się, jakbym nie szanowała Simona. Jest mi przykro, że wszystko rozpadło się tak wcześnie.

O byłym mężu: Uratował mnie

Simon Konecki jest szefem organizacji Drop4Drop, która zajmuje się dostarczaniem wody pitnej do Afryki. Adele podkreśliła, że wciąż go kocha, nawet jeśli nie jest w nim już zakochana. Nadal mieszkają obok siebie i wspólnie wychowują syna, Angelo. Piosenkarka wyznała, że starszy o14 lat partner uratował jej życie. – Kiedy się poznaliśmy, byłam taka młoda. Gdyby nie on, przytłoczyłaby mnie sława. Pewnie oddałabym się destrukcyjnym zachowaniom. (…) Simon jest najbardziej stabilną osobą, jaką znam. Zawierzyłabym mu życie.

O muzyce: Nie wiem, skąd pochodzi

Piosenki Adele poruszają miliony ludzi na całym świecie. Artystka wyznała, że siła jej muzyki jest dla niej zagadką. – Nie sądzę, że moja osobowość odzwierciedla moje teksty. Czerpię z czegoś innego. Nie wiem, jak to się dzieje. W prawdziwym życiu nie jestem zbyt „głęboka”. Zapytana o to, dlaczego treść jej utworów jest tak osobista, zdradziła: –Muzyka pomaga mi w wielu sytuacjach i chciałabym zrobić to samo dla ludzi... Przypomnieć im, że nie są sami. Dodać im otuchy.

(Fot. CBS/Ferrari Press/East News)

O ojcu: Pogodziliśmy się

Ojciec piosenkarki Mark Evans rozwiódł się z jej mamą, Penny Adkins, kiedy Adele miała trzy lata. – Miałam zerowe oczekiwania wobec kogokolwiek. Przez ojca nie wiedziałam, co to znaczy być z kimś w pełnym miłości związku. W 2013 roku Evans zachorował na raka jelita. Zmarł w maju 2021 roku. Przed jego śmiercią Adele zdążyła się z nim pogodzić. Za pośrednictwem Zooma odsłuchali wspólnie jej najnowszych piosenek. – To było niesamowita dla mnie i dla niego. Mamy te same ulubione utwory. Wiem, że jest ze mnie dumny. Kiedy umarł, moja rana się zabliźniła. Wybaczyłam mu.

O utracie wagi: Odzyskałam równowagę psychiczną

W maju 2020 roku na Instagramie piosenkarki pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak bardzo schudła. Ćwicząc, uciekała od problemów. – Gdy odeszłam od Simona, miałam ataki lękowe. Całkowicie mnie sparaliżowały. Nie miałam kontroli nad moim ciałem. Gwiazda zauważyła, że ćwiczenia pomagają jej pokonać stres. – Odzyskałam psychiczną równowagę. Metamorfoza Adele była szeroko komentowana w mediach. – Nie jestem zaskoczona, bo moje ciało było uprzedmiotowione przez całą moją karierę. Jestem albo za duża, albo za mała. Jestem seksowna albo nie.

O piosence „Hold On”: Nienawidziłam być sobą

W piosence „Hold On” z albumu „30”, Adele śpiewa: – I'm such a mess / The harder that I try, I regress / I am my own worst enemy / Right now I truly hate being me (Moje życie to bałagan / Im bardziej się staram, tym bardziej się cofam / Jestem swoim największym wrogiem / W tym momencie nienawidzę być sobą). Tak czuła się podczas rozwodu. Przyjaciele radzili jej, żeby „się trzymała” („hold on”): – Rozwód był wyczerpujący. To jest proces. Proces bycia samotnym rodzicem, proces niewidzenia swojego dziecka każdego dnia. Nie o tym marzyłam, kiedy zostałam mamą.

O Angelo: Zaczyna rozumieć, kim jestem

Płytę „30” artystka zadedykowała synowi. Angelo ma już dziewięć lat. Piosenkarka wyznała, że dopiero od niedawna zauważa, że jego mama jest sławna: – Kiedyś przychodził na moje próby i na widowni nikogo nie było. W dniu premiery utworu Easy On Mezaszokowało go, że aż 150 tys. ludzi czekało na ten singiel. Później przeczytał komentarze i powiedział: „Mamo, ludzie naprawdę cię lubią!”. Angelo po raz pierwszy zobaczył mamę na występie przed widownią u Opry. W przerwie między utworami Adele powiedziała do syna: – To ogromny zaszczyt, że tu jesteś, kochanie. Jesteś taki piękny i przystojny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oprah (@oprah)

O Richu Paulu: Jest przezabawny

Adele z niechęcią wspomina randkowanie po rozwodzie. Z agentem sportowym Richem Paulem po raz pierwszy pokazała się publicznie w czerwcu 2021 roku na meczu koszykówki. W wywiadzie z Winfrey artystka zdradziła, że kocha jego poczucie humoru: – Jest przezabawny i bardzo inteligentny. To niesamowite patrzeć, jak wszystko przychodzi mu z łatwością.

O dzieciach: Chciałabym mieć więcej

Kiedy Oprah zapytała Adele, czy chciałaby mieć więcej dzieci, artystka odpowiedziała: – Zdecydowanie. Mam już Angelo i jestem spełniona jako matka, ale myślę, że chciałabym mieć więcej.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Adele u Opry o rozwodzie, utracie wagi i pojednaniu z ojcem
Proszę czekać..
Zamknij