Znaleziono 0 artykułów
08.09.2021

Inspirująca stylizacja: Katie Holmes w garniturze

08.09.2021
Podpis

We wtorkowy wieczór, 7 września, Christian Siriano obudził Nowy Jork z pandemicznego letargu. Projektant zadbał o to inkluzywność na wybiegu. Pokaz otworzyła i zamknęła modelka plus size Precious Lee. W kolekcji na sezon wiosna-lato 2022 królowały neony i koronki.

Pokaz z pierwszych rzędów oglądały Lil’ Kim, Busy Philipps, Kristin Chenoweth i Alicia Silverstone. Na widowni pojawiła się również Katie Holmes, do której należy tytuł ikony stylu nowojorskich ulic.

Królowa minimalizmu doskonale wie, jak łączyć elegancję z wygodą. Na pokazie Siriano gwiazda zaprezentowała się w glamowym komplecie inspirowanym modą lat 70. XX wieku. Wzór tkanin pokryty został materiałem przypominającym krokodylą skórę. Dzwony aktorka zestawiła z marynarką. Pod spodem zrezygnowała z topu. Stylizację podkreśliła czarnymi szpilkami i naturalnym makijażem. Tak na koncert mógłby ubrać się niegdyś David Bowie.

W tej kolekcji cofnąłem się w przeszłość. Zainspirowały mnie Włoszki – stare zdjęcia mojej babci z lat 60. i 70. ubranej w pomarańczową sukienkę na wakacjach w Positano. Powstała linia pełna radości – powiedział Christian Siriano na pokazie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij