Znaleziono 0 artykułów
11.05.2022

Michelle Williams spodziewa się trzeciego dziecka

11.05.2022
Michelle Williams (Fot. Getty Images)

Czterokrotnie nominowana do Oscara Michelle Williams i jej mąż Thomas Kail spodziewają się dziecka, które ma przyjść na świat tej jesieni. To już trzecia ciąża znanej aktorki.

Michelle Williams, znana z ról w takich filmach jak „Manchester by the Sea” czy „Tajemnica Brokeback Mountain” (za które otrzymała nominacje do Oscara) ma już dwójkę dzieci: 16-letnią córkę Matyldę ze związku z nieżyjącym aktorem Heathem Ledgerem oraz syna Harta ze swoim aktualnym mężem Thomasem Kailem. Teraz para spodziewa się kolejnego potomka.

W rozmowie z „Variety” Williams przyznała, że jest to dla niej wyjątkowo szczęśliwy czas. – W miarę upływu lat zastanawiasz się, co jeszcze na ciebie czeka w życiu. To naprawdę ekscytujące, że coś, czego pragniesz, udaje się po raz kolejny ‒ powiedziała aktorka. – Nie ma bardziej znaczącego wkładu w tworzenie lepszego świata niż wychowywanie wspaniałego dziecka. To ostateczny akt twórczy ‒ dodała.  Dwuletni syn aktorki, Hart, przyszedł na świat w 2020 roku w czasie pandemii, co było dla Michelle nie lada obciążeniem, ale ostatecznie to właśnie nowonarodzony syn pomógł aktorce zdystansować się do trudnej sytuacji. – Świat, na który przyszło moje dziecko, nie jest światem, którego się spodziewaliśmy, jednak ono tego nie wie i zamiast tego doświadcza radości z odkrywania życia w kochającej rodzinie – wyjaśniła.

Obecny rok zapowiada się dla Williams bardzo pracowicie. Oprócz filmu „Showing up”, którego premiera jest zaplanowana na 2022 rok, aktorka wystąpi w „The Fabelmans” – autobiograficznym filmie Stevena Spielberga o dojrzewaniu. Dopiero później Michelle planuje wziąć urlop, by oczekiwać nowego członka rodziny.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij