Znaleziono 0 artykułów
15.07.2022

Sophie Turner i Joe Jonas doczekali się drugiego dziecka

15.07.2022
Fot. Getty Images

Sophie Turner i Joe Jonas pobrali się w 2019 roku, a rok później powitali na świecie córkę Willę. Teraz gwiazdorska para doczekała się drugiego dziecka. – Nie ma w życiu nic lepszego, niż rodzicielstwo mówi aktorka.

Sophie Turner zdobyła popularność jako Sansa Stark w „Grze o Tron”, a Joe Jonas śpiewając w rodzinnym zespole Jonas Brothers. Para słynie też z wyczucia stylu, dystansu i humoru. Muzyk i aktorka doczekali się właśnie drugiego dziecka. – Joe i Sophie z radością informują, że na świat przyszła ich córka – oznajmił przedstawicielom mediów agent pary. Nie ujawniono jeszcze imienia dziewczynki.

Turner potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka w wywiadzie z maja tego roku. Później na Met Galę wybrała się w zjawiskowej sukni domu mody Louis Vuitton. Podobnie jak Rihanna, kreacją podkreśliła ciążowy brzuch. W przeciwieństwie do barbadoskiej wokalistki, która w swoich stylizacjach stawiała na bieliźniane motywy, Turner zdecydowała się na gotyckie inspiracje – zabudowany krój oraz fryzurę jak z obrazów prerafaelitów.

Turner i Jonas pobrali się w maju 2019 roku w Las Vegas, a następnie powtórzyli ceremonię w lipcu we Francji. Rok później, we wrześniu 2020 roku, para powitała na świecie Willę. Para nie dzieli się zdjęciami córki. – Wychowywanie następnego pokolenia jest sensem mojego życia – powiedziała Turner w wywiadzie. – Najlepszą rzeczą w życiu jest obserwowanie, jak moja córka staje się coraz silniejsza. Jesteśmy podekscytowani tym, że możemy powiększyć rodzinę. To najpiękniejsze błogosławieństwo.

Rodziny braci Jonasa też się powiększają. Nick z żoną Priyanka Choprą powitali na świecie córkę Malti Marie. Najstarszy z braci Kevin z żoną Danielle Jonas mają dwie córki, Valentinę Angelinę oraz Alenę Rosę.

Iga Trydulska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Sophie Turner i Joe Jonas doczekali się drugiego dziecka
Proszę czekać..
Zamknij