Znaleziono 0 artykułów
06.11.2023

Zakochani Alexandra Grant i Keanu Reeves promienieją na czerwonym dywanie

06.11.2023
Alexandra Grant i Keanu Reeves na gali Art + Film Lacma (Fot. Getty Images dla LACMA)

Alexandra Grant i Keanu Reeves pojawili się w czerni na czerwonym dywanie gali Art + Film organizowanej przez Lacma w Los Angeles. To jedna z ulubionych par Hollywood.

Czy zasada „mniej znaczy więcej” sprawdza się także na czerwonym dywanie? Keanu Reeves i Alexandra Grant udowodnili, że prostota popłaca, pojawiając się na gali Art + Film organizowanej przez LACMA w Los Angeles w klasycznej czerni.

Artystka Alexandra Grant i aktor Keanu Reeves na czerwonym dywanie gali Art + Film

Romantyczny związek Keanu Reevesa z partnerką Alexandrą Grant budzi emocje wśród fanów aktora. Alexandra Grant pojawiła się u boku ukochanego na gali Art + Film organizowanej przez LACMA w Los Angeles. Aktor znany z produkcji takich jak „John Wick 4” czy „Matrix”, wybrał czarny smoking Gucci, a jego dziewczyna miała na sobie długą, czarną suknię z wycięciem w kształcie dziurki od klucza, oczywiście również z kolekcji włoskiego domu mody.

Alexandra Grant i Keanu Reeves na gali Art + Film Lacma (Fot. Getty Images dla LACMA)

Alexandra Grant i Keanu Reeves wybierają eleganckie dodatki na czerwony dywan

Minimalistyczne stylizacje zachwyciły elegancją. Keanu Reeves do garnituru dopasował czarną muszkę, a Grant podkreśliła wizerunek małą czarną torebką ze złotymi elementami, delikatną biżuterią i kobiecą fryzurą.

Alexandra i Keanu najbardziej elegancką para gali

Tak jak wiele innych gwiazd na gali LACMA, Alexandra Grant i Keanu Reeves, wybrali projekty Gucci. Garnitur aktora pokazuje nowy kierunek, w jakim zmierza Sabato de Sarno, dyrektor kreatywny Gucci, inspirujący się modą lat 90. XX wieku.

Gala LACMA Art + Film to wyjątkowe wydarzenie dla Keanu Reevesa i Alexandry Grant. To właśnie na tym przyjęciu w 2019 roku zaliczyli debiut na czerwonym dywanie. Wtedy też pokazali idealne dopasowanie w kwestii stylu. Ich występ na czerwonym dywanie wzbudził zachwyt fanów. Reakcja publiczności na nowy związek idola przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Związek z Reevesem był dla Grant niespodzianką po wieloletniej przyjaźni. O Keanu i Alexandrze mówi się jako o jednej z ulubionych par Hollywood, podkreślając, że ich artystyczna współpraca to prawdziwa inspiracja Keanu.

Zobacz także:

Patrycja Cichocka
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Zakochani Alexandra Grant i Keanu Reeves promienieją na czerwonym dywanie
Proszę czekać..
Zamknij