Znaleziono 0 artykułów
04.10.2022

Andie MacDowell z siwymi lokami na wybiegu w Paryżu

04.10.2022
Fot. Getty Images

Olśniewająca Andie MacDowell prezentowała swoją fryzurę ze srebrnymi lokami podczas pokazu L’Oréal Paris „Walk Your Worth”. Marka po raz piąty zorganizowała wydarzenie Le Défilé, poświęcone wspieraniu poczucia wartości kobiet.

Andie MacDowell podczas pokazu w sercu Paryża, przy École Militaire, miała na sobie suknię, ozdobioną cekinami i piórami marabuta, w kolorach białym i różowym, eksponująca nogi. Ale uwagę przyciągała przede wszystkim fryzura 64- letniej aktorki – siwe, bujne, lśniące loki.

Fot. Getty Images

Zamierzeniem organizatorów pokazu „Walk Your Worth” jest podkreślenie siły, piękna oraz potencjału kobiet. Stylizacja fryzury Andie MacDowell podczas paryskiego tygodnia mody wiosna-lato 2023, przypominała tę, którą mogliśmy podziwiać u aktorki w „Czterech weselach i pogrzebie”, ale w wersji dłuższej oraz w naturalnym srebrnym kolorze.

MacDowell była jedną z pierwszych kobiet oraz osób publicznych, które zdecydowały się zrezygnować z farbowania siwych włosów.

W 2021 roku w wywiadzie dla amerykańskiego „Vogue” mówiła o wątpliwościach, związanych z tą decyzją. „Byłam ostrożna, bo zastanawiałam się, jak moją decyzją nie wpłynąć źle na samopoczucie innych oraz w jaki sposób nosić moje loki, żeby się podobać”. Ale kiedy już podjęła decyzję, że nie będzie farbować włosów, poczuła się bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek wcześniej. „Czuję się bardziej szczera. Czuję, że nie udaję. Czuję, że doceniam to, kim jestem właśnie w tym momencie”. A poza wszystkim, jak sama podkreśla, siwe włosy po prostu pasują do jej urody.

Agnieszka Brzostowska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Andie MacDowell z siwymi lokami na wybiegu w Paryżu
Proszę czekać..
Zamknij