Znaleziono 0 artykułów
01.08.2023

Angelina Jolie znalazła okulary przeciwsłoneczne, w których wszyscy świetnie wyglądają

01.08.2023
Fot. Getty Images

Już nie tylko awiatory. Angelina Jolie pokochała nowy model okularów, który łączy oprawki typu „kocie oczy” z owalnymi, w stylu lat 70. Ich kształt podkreśla kości policzkowe, a cieniowane szkła nie są przytłaczające.

Hollywoodzka gwiazda Angelina Jolie jest znana z wyważonego stylu. Wybiera ponadczasowe kroje, proste zestawienia, stonowane kolory. Jolie nosi trencze, baletki, długie dopasowane suknie. Quiet luxury, czyli przywiązanie do klasycznych ubrań doskonałej jakości, było jej bliskie, na długo zanim stało się trendem.

Fot. Getty Images

Gwiazda jest praktyczna. Jeśli decyduje się na dodatki, to tylko niezbędne i funkcjonalne, jak ciemne okulary. Są to zazwyczaj kultowe awiatorki, uwielbiane przez amerykańskie gwiazdy, np. Jennifer Lopez czy Brada Pitta. Ale o ile inni eksperymentują z mocną konwencją modelu, Angelina Jolie zachowuje się powściągliwie, bo jej egzemplarze nie mają nigdy widocznego logo, wyrazistego koloru czy dekoracji w postaci kryształków lub łańcuszków.

Duże okulary przeciwsłoneczne z tworzywa – nowy niezbędnik Angeliny Jolie  

Ostatnio jednak stylizacja Angeliny Jolie zaskoczyła fanów – Jolie ma w szafie nowy dodatek: duże okulary przeciwsłoneczne  z ciemnego tworzywa, które stylowo przysłoniły jej twarz.

Były to wciąż klasyczne okulary przeciwsłoneczne, ale nie tak oczywiste, bo łączące dwa modele: tzw. kocie oczy i owalne, przeskalowane oprawki stylizowane na lata 70. To ciekawy kształt, który pasuje do niemal każdego typu twarzy, bo przydymione szkła nie wydają się ciężkie i nie przytłaczają nawet drobnych twarzy o delikatnych rysach. W dodatku są ponadczasowe i mogą będą noszone dłużej niż jeden sezon.

Co ciekawe, Angelina Jolie pojawiła się w ciemnych okularach i kontrastowo jasnej stylizacji, eksponując dodatek jako jej mocny akcent. Kremową jedwabną marynarkę i białą sukienkę z równie delikatnej tkaniny przełamała skórzaną kopertówką i drobną biżuterią. Przy spiętych włosach i naturalnym makijażu czarne okulary przeciwsłoneczne podkreśliły wyraziste kości policzkowe aktorki i stały się osią całego looku.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Angelina Jolie znalazła okulary przeciwsłoneczne, w których wszyscy świetnie wyglądają
Proszę czekać..
Zamknij