Znaleziono 0 artykułów
07.09.2022

Anja Rubik w slip dress Saint Laurent

07.09.2022
Anja Rubik w slip dress Saint Laurent na 79. Festiwalu Filmowym w Wenecji (Fot. Getty Images)

Anja Rubik na weneckiej premierze filmu „Freedom on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom” pokazała się w slip dress Saint Laurent. Bieliźniana mała czarna to projekt przyjaciela gwiazdy, Anthony’ego Vaccarello.

Festiwal w Wenecji obfituje w mistrzowskie stylizacje gwiazd, takie jak cekinowa suknia Haidera Ackermanna, którą włożyła Tilda Swinton, czy rozgwieżdżona kreacja Valentino wybrana przez Florence Pugh. Na Lido odbyły się premiery „Nie martw się, kochanie”, „Wieloryba”, czy „The Eternal Daughter”.

Anja Rubik na weneckiej premierze filmu „Freedom on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom” (Fot. Getty Images)

Przed projekcją „Freedom on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom” Evgenya Afineevsky’ego Anja Rubik pokazała się na czerwonym dywanie w slip dress Saint Laurent. Modelka i aktywistka do satynowej sukienki dobrała oversize’ową marynarkę, także projektu Anthony’ego Vaccarello, prywatnie przyjaciela gwiazdy.

Premierę filmu o wojnie poprzedziła mowa Wołodymyra Zełenskiego. Na początku festiwalu prezydent Ukrainy poprosił filmowców, by pamiętali o kraju, który od ponad pół roku walczy o niepodległość i wolność, także dla reszty Europy. „Freedom on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom” to kontynuacja nominowanego do Oscara dokumentu „Zima w ogniu” z 2015 roku, który także odsłaniał imperialistyczne zapędy Rosji.

Anja Rubik na weneckiej premierze filmu „Freedom on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom” (Fot. Getty Images)
Iga Trydulska
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anja Rubik w slip dress Saint Laurent
Proszę czekać..
Zamknij