Znaleziono 0 artykułów
07.09.2022

Neonowa fryzura Tildy Swinton

07.09.2022
Tilda Swinton na czerwonym dywanie 79. Festiwalu Filmowego w Wenecji (Fot. Getty Images)

Tilda Swinton pokazała się na festiwalu w Wenecji w neonowych włosach. Żółty odcień zestawiony z błękitem kreacji Loewe, którą wybrała na konferencję prasową, nawiązywał do barw ukraińskiej flagi. – To zaszczyt nosić te kolory – mówiła  aktorka z „The Eternal Daughter”.

Tilda Swinton znana jest nie tylko z filmowych metamorfoz, ale także ekstrawaganckiego stylu. Podczas szóstego dnia festiwalu filmowego w Wenecji Tilda zdecydowała się na biały komplet Chanel, udowadniając, że do perfekcji opanowała także klasykę. Teraz media zwracają uwagę na jej włosy – zmiana fryzury niesie za sobą głębsze znaczenie.

Tilda Swinton na konferencji prasowej filmu „The Eternal Daughter (Fot. Getty Images)

Na konferencję prasową filmu „The Eternal Daughter" aktorka zafarbowała włosy na neonową żółć. W połączeniu z błękitną koszulą Loewe kolory ułożyły się w ukraińską flagę (niebieski oznacza tam niebo, a żółty pole zboża). – Z dumą noszę połowę flagi Ukrainy – powiedziała Swinton na konferencji. Aktorka wzięła sobie do serca przesłanie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, który podczas mowy, wygłoszonej zdalnie na otwarcie festiwalu, poprosił przedstawicieli przemysłu filmowego o sprzeciw wobec wojny.

Tilda Swinton na czerwonym dywanie 79. Festiwalu Filmowego w Wenecji (Fot. Getty Images)

Tilda miała jeszcze jedną okazję do zaprezentowania nowego koloru włosów. Zdjęcia z czerwonego dywanu ukazują ją w cekinowej kreacji Haidera Ackermanna. Suknia ulubionego projektanta gwiazdy i Timothée Chalameta mieniła się odcieniami błękitu i lawendy.

Iga Trydulska
  1. Uroda
  2. Trendy
  3. Neonowa fryzura Tildy Swinton
Proszę czekać..
Zamknij