Znaleziono 0 artykułów
13.07.2021

Inspirująca stylizacja: Timothée Chalamet i Tilda Swinton w Cannes

13.07.2021
Tilda Swinton i Timothée Chalamet / Fot. Getty Images

12 lipca na Festiwalu Filmowym w Cannes odbyła się premiera filmu „Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun” w reżyserii Wesa Andersona. Gwiazdami wieczoru byli Timothée Chalamet i Tilda Swinton

Timothée Chalamet i Tilda Swinton zagrali razem w komediodramacie Wesa Andersona. Na czerwonym dywanie gwiazdy postawiły na uzupełniające się stylizacje. Tilda wybrała kolorową kreację od Haidera Ackermanna. Sylwetkę gwiazdy otulał różowy, satynowy blezer z topem połączony z pomarańczową maksi spódnicą. Znana z zamiłowania do teatralnych stylizacji aktorka pod marynarkę założyła cekinowe, zielone rękawy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by HAIDER ACKERMANN (@h.a)

Timothée Chalamet, młody amerykański aktor znany z filmu „Tamte dni, tamte noce”, założył srebrno-złoty garnitur od Toma Forda. Do metalicznej stylizacji dobrał białą koszulę bez kołnierzyka i pasujące do niej buty. Look uzupełnił przyciemnionymi okularami.

Fot. Getty Images

Kiedy zobaczyłem Timmy’ego w filmie „Lady Bird” i „Tamte dni, tamte noce”, ani przez chwilę nie miałem wątpliwości, że to on musi zagrać w moim filmie. (…) Wiedziałem, że jest właściwą osobą do tej roli, dodatkowo potrafi mówić po francusku i wygląda jakby wyszedł prosto z filmu Érica Rohmera – powiedział Wes Anderson w wywiadzie przeprowadzonym dla czasopisma GQ.

Timothée Chalamet i Tilda Swinton zachwycali nie tylko swoimi kreacjami, ale także zachowaniem. Aktorzy czule się przytulali i trzymali za ręce, a w pewnym momencie Chalamet oparł głowę na ramieniu Swinton.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij