Znaleziono 0 artykułów
21.11.2023

Anne Hathaway testuje trend na nienoszenie spodni

21.11.2023
Fot. Getty Images

Trend na nienoszenie spodni, choć kontrowersyjny, zdobywa coraz więcej fanek, także wśród wielbicielek klasyki. Na jego spróbowanie skusiła się ostatnio Anne Hathaway, która za namową stylistki Erin Walsh, swój najnowszy film „Eileen” promowała w czerwonej koszuli Valentino i kozakach za kolano.

Pogoda może nie sprzyja rezygnowaniu ze spodni, ale nie da się ukryć, że nurt „no pants” jest aktualnie jednym z największych trendów wśród influencerek i gwiazd. Co więcej, jego powodzenie może tylko rosnąć, bo w kolekcjach na wiosnę-lato 2024 promowali go najważniejsi projektanci, od Miucci Prady po Stellę McCartney i Matthew M. Williamsa w Givenchy.

Anne Hathaway inspiruje stylem i testuje trend „no pants”

Na jego wypróbowanie dają się skusić nawet miłośniczki klasyki. Anne Hathaway słynie ze stylu eleganckiego, ale dość zachowawczego. Pod okiem stylistki Erin Walsh amerykańska aktorka rozwija skrzydła – chętniej eksperymentuje, wybiera nieoczywiste rozwiązania, nie boi się wychodzić ze strefy komfortu.

Outfit w stylu Anne Hathaway: Koszula noszona jako sukienka i kozaki za kolano

Na promocję najnowszego filmu Hathway „Eileen” Walsh ubrała swoją podopieczną w total look Valentino – oversize’ową koszulę w odcieniu „Valentino red”, która posłużyła jako sukienka, cienkie czarne rajstopy i skórzane kozaki za kolano. Z opisu zdjęcia, które Walsh udostępniła na Instagramie, mogliśmy się dowiedzieć, że elementem stylizacji gwiazdy „Diabeł ubiera się u Prady” były także króciutkie szorty, które jednak przykryła koszula. „W środy nie nosimy spodni” – napisała stylistka. „Żeby jednak być uczciwą, Pierpaolo Piccioli (dyrektor kreatywny Valentino – przyp. red.) stworzył najbardziej urocze szorty, których nie widać na zdjęciu, ale wiecie dlaczego”. Czy tym samym wykreowała idealną, choć odważną, stylizację na sezon świątecznych spotkań i imprez?

Zobacz także:
Specjalność Anne Hathaway: mini
Nowy styl Anne Hathaway
Niezapomniane role amerykańskiej aktorki Anne Hathaway

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij