Znaleziono 0 artykułów
20.09.2021

Anya Taylor-Joy w kreacji Diora na rozdaniu nagród Emmy

20.09.2021
Anya Taylor-Joy (Fot. Getty Images)

Anya Taylor-Joy wyglądała na 73. gali rozdania nagród Emmy jak gwiazda Złotej Ery Hollywood. „Gambit królowej”, w którym zagrała genialną szachistkę, zdobył 11 nagród, w tym w kategorii „najlepszy miniserial”.

Anya Taylor-Joy zdobyła popularność dzięki roli w miniserialu „Gambit królowej”, gdzie wcieliła się w uzdolnioną szachistkę Beth Harmon. Produkcja Netfliksa w ciągu 28 dni zgromadziła przed ekranami rekordowe 62 miliony widzów, a Anyi zapewniła statuetkę Złotego Globu oraz nominację do nagrody Emmy. Na tegorocznej gali rozdania „telewizyjnych Oscarów” serial zgarnął 11 statuetek.

Anya Taylor-Joy już na Festiwalu Filmowym w Wenecji udowodniła, że wie, jak łączyć klasykę z nowoczesnością. Gwiazda chętnie inspiruje się stylem granych przez nią postaci oraz stawia na kreacje, które podkreślą jej eteryczną urodę.

Anya Taylor-Joy (Fot. Getty Images)

Na ceremonii rozdania nagród Emmy pojawiła się w kreacji od Diora. Kremowy tiul opinał figurę aktorki, a sunący po ziemi dół sukni dodawał elegancji. Stylizację uzupełniała biżuteria od Tiffany & Co, a także włosy upięte w wysoki kok i usta pomalowane pomadką Dior w odcieniu 999. Anya wyglądała niczym hollywoodzka gwiazda lat 50. To oczywiste nawiązanie do epoki, w której rozgrywa się fabuła „Gambitu królowej”.

Wkrótce Anya Taylor-Joy pojawi się w nowej roli. W horrorze „Ostatniej nocy w Soho” zagrała Eloise – introwertyczkę zakochaną w modzie i muzyce lat 60. XX wieku. Premiera filmu w reżyserii Edgara Wrighta („Wysyp żywych trupów”, „Baby Driver”) już 29 października. 

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Anya Taylor-Joy w kreacji Diora na rozdaniu nagród Emmy
Proszę czekać..
Zamknij