Znaleziono 0 artykułów
03.04.2023

Anya Taylor-Joy w różowym kombinezonie Diora

03.04.2023
Anya Taylor-Joy w różowym kombinezonie Diora (Fot. Getty Images)

Choć to 2022 rok upłynął pod znakiem stylizacji w odcieniach soczystego różu, to gwiazdy wciąż pokazują, że barbiecore wcale nie wychodzi z mody. Przypomniała o tym Anya Taylor-Joy, która na premierę animacji „Super Mario Bros. Film” wybrała landrynkowy kombinezon Diora.

Anya Taylor-Joy należy do grona najlepiej ubranych gwiazd. Aktorka chętnie sięga po kreacje nawiązujące do estetyki złotej ery Hollywood, misternie wykonane suknie, często inspiruje się również stylem granych przez siebie postaci.

Nie inaczej było 1 kwietnia 2023 roku, gdy gwiazda przybyła do Los Angeles na premierę animacji „Super Mario Bros. Film”. Na czerwonym dywanie pozowała w kreacji nawiązującej do stylu księżniczki Peach, której użyczyła głosu. Różowy kombinezon Diora zestawiła z futurystycznymi dodatkami – rękawiczkami i gumowymi botkami. Spojrzenie podkreśliła mocnym makijażem oczu, a na usta nałożyła błyszczyk w malinowym odcieniu.

„Super Mario Bros. Film” powstał na podstawie kultowej gry wideo studia Nintendo. W produkcji usłyszymy również głosy Chrisa Pratta (Mario), Charliego Daya (Luigi), Jacka Blacka (Browser), Keegana-Michaela Keya (Toad), Setha Rogena (Donkey Kong), Freda Armisena (Cranky Kong), Kevina Michaela Richardsona (Kamek) oraz Sebastiana Maniscalco (Spike). Reżyserią zajęli się Aaron Horvath i Michael Jelenic.

Animacja trafi na ekrany polskich kin 26 maja 2023 roku.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij