Znaleziono 0 artykułów
27.03.2023

Anya Taylor-Joy w różowym total looku

27.03.2023
Anya Taylor-Joy w różowym komplecie z rękawiczkami (Fot. Getty Images)

Barbiecore, jeden z najbardziej zaskakujących trendów 2022 roku, zostaje z nami na dłużej. Udowadnia to Anya Taylor-Joy, która kolejny raz wybrała total look w kolorze soczystej fuksji. 26 marca aktorka w skórzanym komplecie łączącym kilka trendów naraz pojawiła się na imprezie celebrującej Oscara dla Michelle Yeoh.

Premiera filmu „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig zbliża się wielkimi krokami, a to sprawia, że gwiazdy chętnie inspirują się stylem najsłynniejszej lalki świata. I chociaż wydawało się, że trend zachęcający do wybierania dziewczęcych, monochromatycznych stylizacji z różem w roli głównej zniknie z radaru tak szybko, jak się na nim pojawił, aktorki takie jak Megan Fox, Florence Pugh czy Sydney Sweeney przekonują, że barbiecore nigdzie się nie wybiera.

Po kampowe, ale jednocześnie słodkie i dziewczęce stylizacje utrzymane w różowej kolorystyce chętnie sięga także Anya Taylor-Joy. Aktorka pojawiła się 26 marca w Londynie w fuksjowym total looku na imprezie celebrującej Oscara za najlepszą rolę kobiecą dla Michelle Yeoh. Skórzany komplet składający się z gorsetu na ramiączkach i asymetrycznej spódnicy z dłuższym tyłem uzupełniły operowe rękawiczki i wiązane botki. W połączeniu ze świetlistym makijażem i długimi blond pasmami gwiazda przypominała żywą lalkę Barbie.

Anya Taylor-Joy w różowym komplecie z rękawiczkami (Fot. Getty Images)

To nie pierwszy raz, kiedy Anya Taylor-Joy pokazała, że nie jest obojętna na trend barbiecore. Aktorka już w 2021 roku na premierę filmu „Ostatniej nocy w Soho” wybrała różową satynową kreację od Dior Haute Couture, którą uzupełniła dopasowanymi szpilkami i beretem z woalką.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij