Znaleziono 0 artykułów
06.12.2022

Megan Fox niczym Pamela Anderson w futrzanym kapeluszu Ivy Supersonic

06.12.2022
Megan Fox (Fot. Getty Images)

Nie ma wątpliwości, że gwiazda „Słonecznego patrolu” jest dla Megan Fox ogromną inspiracją. Gwiazda i jej narzeczony Machine Gun Kelly zaledwie kilka tygodni temu wystąpili jako Pamela Anderson i Tommy Lee na imprezie halloweenowej, a 4 grudnia aktorka została sfotografowana w kapeluszu inspirowanym słynnym dodatkiem, jaki Anderson założyła w 1999 roku na galę MTV VMA.

Ostatnie dwa lata, rok 2021 i 2022, należały do ikon lat 2000. Britney Spears odzyskała kontrolę nad swoim życiem po 13 latach, Paris Hilton zaręczyła się i wystąpiła w kampanii amerykańskiej marki Coach, a Lindsay Lohan wróciła do aktorstwa i zagrała główną rolę w nowej komedii romantycznej Netflixa „Niezapomniane święta”. Nic dziwnego, że Y2K znów nas inspirują i mają odbicie w aktualnych trendach, takich jak barbiecore, a do łask wróciły uggi, dresy Juicy Couture czy dżinsy z niskim stanem.

Pamela Anderson i Tommy Lee na rozdaniu nagród MTV VMA w 1999 roku (Fot. Getty Images)

Pamela Anderson jest jedną z ikon, którą gwiazdy inspirują się nieprzerwanie, jednak dzięki premierze serialu „Pam & Tommy” w lutym 2022 roku zainteresowanie aktorką jeszcze wzrosło. Na imprezę z okazji Halloween Megan Fox odtworzyła stylizację Anderson z 1995 roku. Teraz, zaledwie kilka tygodni po imprezie organizowanej przez Cindy Crawford i Rande Gerbera, Fox znów wybrała ubrania i dodatki w stylu gwiazdy „Słonecznego patrolu”. Aktorka zdecydowała się na różowy total look, na który składały się spodnie cargo, szpilki, mikrotop i futrzany bucket hat. Dodatek przywodzi na myśl kapelusz z futra zaprojektowany przez Ivy Supersonic, jaki miała na sobie Pamela Anderson w 1999 roku na rozdaniu nagród MTV VMA.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij