Znaleziono 0 artykułów
11.01.2023

Sydney Sweeney w różowej mini Magdy Butrym

11.01.2023
Sydney Sweeney (Fot. Getty Images)

Projekty Magdy Butrym pokochały międzynarodowe gwiazdy. Wśród nich Sydney Sweeney, która zdecydowała się na minisukienkę polskiej projektantki utrzymaną w estetyce barbiecore.

Stylistka Molly Dickson opublikowała na Instagramie zdjęcia z pobytu Sydney Sweeney w Londynie. Gwiazda „Euforii” pozuje w minisukience Magdy Butrym na tle marmurowych schodów. Kreacja uszyta została z pudroworóżowej tkaniny, a jej dekolt zdobią marszczenia w kształcie róż. Aktorka uzupełniła stylizację czarną torebką domu mody Alexander McQueen i szpilkami na platformie od Andrei Wazen. Urodę aktorki podkreślają delikatny makijaż i włosy spięte w niedbałego koka.

Sydney Sweeney to niejedyna gwiazda, która nosi kreacje od Magdy Butrym. W stylizacjach projektantki widziane były już takie sławy, jak Natalie PortmanHailey BieberKim CattrallKatie HolmesJessica AlbaKylie Jenner czy Andie MacDowell. Nic dziwnego. Polka do perfekcji opanowała umiejętną grę formą, proporcjami i detalami. Nowoczesne podejście do mody łączy z tradycyjnym rękodziełem, a przeskalowane projekty przeplata z kreacjami otulającymi sylwetkę. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij