Znaleziono 0 artykułów
11.04.2023

Córka Reese Witherspoon z nową fryzurą przypomina sławną mamę

11.04.2023
Ava Phillippe i Reese Witherspoon (Fot. Getty Images)

Ava Phillippe, córka Reese Witherspoon, zdecydowała się na nową fryzurę. Z prostą grzywką, nawiązującą do estetyki Y2K, wygląda jak jej sławna mama w 2007 roku.

Co sprawia, że Ava Phillippe do złudzenia przypomina Reese Witherspoon? Mają taki sam kształt twarzy, podobne poczucie stylu, uśmiech i spojrzenie. 23-latka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z delikatnie falowanymi blond włosami z prostą grzywką. Fryzurę ozdobiła wiankiem ze stokrotek, spojrzenie ukryła za okularami przeciwsłonecznymi, założyła też kolorowy naszyjnik.

Podobne uczesanie miała jej mama, gdy w 2007 roku pojawiła się na rozdaniu Złotych Globów w Beverly Hills. Gwiazda „Legalnej blondynki” nosiła wtedy prostą grzywkę, delikatnie zaczesaną na bok. Na czerwonym dywanie pozowała w złocistej sukni Versace z odsłoniętymi ramionami.

Ava wielokrotnie podkreślała na Instagramie, że mama jest jej najlepszą przyjaciółką. Zawsze może liczyć na jej wsparcie. – Moja córka jest bardzo rozsądna. Chce robić wielkie rzeczy na świecie. Studiuje, uczy się i próbuje odnaleźć siebie. To ważne, aby spróbować różnych zajęć i dowiedzieć się, co jest naprawdę twoją ścieżką – mówiła Reese Witherspoon portalowi „InStyle” w 2021 roku.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij